Skip to content

Эвакуационные поезда из Днепра и Украины на 11 марта

Алина Рудич

Эвакуационные поезда 11 марта - новости Днепра

Укрзалізниця опубликовала список эвакуационных поездов из Днепра и Украины на 11 марта. Напоминаем, что проезд в них бесплатный.

З Києва:


06:23 — №114, 142 Львів — Лиман
07:00 — №732 Дарниця — Дніпро
08:00 — №705 Дарниця — Львів
12:06 — №45 Ужгород — Краматорськ
13:34 — №114/142 Лиман — Львів
14:07 — №749 Київ — Івано-Франківськ
14:25 — №769 Київ — Кам’янець-Подільський
15:02 — №55 Київ — Рахів
17:00 — №743 Київ — Львів
17:12 — №13 Київ — Солотвино
17:42 — №792 Київ — Кременчук
17:42 — №790 Київ — Кропивницький
18:30 — №81 Київ — Ужгород
19:06 — №44 Київ — Івано-Франківськ
19:48 — №95 Київ — Рахів
20:05 — №29 Київ — Ужгород
20:12 — №49 Київ — Трускавець
20:21 — №59 Київ — Чоп
20:21 — №57 Київ — Ворохта
21:07 — №38 Київ — Запоріжжя
21:15 — №105 Київ — Одеса
21:22 — №97 Київ — Ковель
21:50 — №15 Харків — Рахів
22:03 — №149 Полтава — Чернівці
22:22 — №7 Київ — Чернівці
22:37 — №91 Київ — Львів
22:47 — №46 Краматорськ — Ужгород
22:49 — №138 Хмельницький — Лиман
23:46 — №771 Київ — Хмельницький

Рейси по ст. Харків:


04:11 — №114, 142 Лиман — Львів
07:15 — ІС+ Харків — Львів
12:36 — №46 Краматорськ — Ужгород
14:39 — №114, 142 Львів — Лиман
15:09 — №15 Харків — Рахів
19:27 — №795 Харків — Дніпро
21:08 — №2 Костянтинівка — Івано-Франківськ
21:43 — №7 Харків — Одеса
22:40 — №45 Ужгород — Краматорськ

Рейси по ст. Дніпро:


06:23 — №796 Дніпро — Харків
08:16 — №738 Запоріжжя — Київ
14:00 — №731 Дніпро — Львів
14:26 — №41 Дніпро — Трускавець
16:39 — №6 Запоріжжя — Рахів

Рейси по ст. Запоріжжя:


11:07 — №006 Рахів — Запоріжжя
12:20 — №120 Запоріжжя — Львів
14:45 — №005 Запоріжжя – Рахів

Рейси по ст. Вінниця:


00:28 — №105 Київ — Одеса
00:58 — №078 Одеса — Ковель
01:05 — №041 Дніпро — Трускавець
02:35 — №771 Київ — Хмельницький
03:42 — №060 Чоп — Київ
03:42 — №058 Ворохта — Київ
03:54 — №106 Одеса — Київ
04:31 — №081 Ужгород — Київ
04:42 — №050 Трускавець — Київ
06:03 — №056 Рахів — Київ
06:47 — №770 Кам’янець-Подільський — Київ
16:41 — №772 Хмельницький — Київ
17:20 — №769 Київ — Кам’янець-Подільський
18:07 — №055 Київ — Рахів
19:38 — №138 Хмельницький — Лиман
20:50 — №716 Львів — Київ
21:45 — №081 Київ — Ужгород
22:32 — №042 Трускавець — Дніпро
23:17 — №049 Київ — Трускавець
23:26 — №057 Київ — Ворохта
23:26 — №059 Київ — Чоп

Додаткові евакуаційні рейси будуть призначатися протягом дня з урахуванням реального пасажиропотоку, втім вже зараз можемо анонсувати наступне:

Краматорськ
Поїзд 255/256 Краматорськ – Самбір, 13 вагонів, 11:00

Харків
Поїзд 229/230 Харків – Ужгород, 21 вагон, 09:40

Дніпро
П. 228/227 Дніпро – Чоп, 18 вагонів, 12:00

Кривий Ріг
Поїзд 223/224 Кривий Ріг – Львів, 12 вагонів, 11:00
Поїзд 219/220 Кривий Ріг – Чоп, 15 вагонів, 14:50

Одеса
Поїзд 238/237 Одеса – Ужгород, 19 вагонів, 22:32

Житомир
Поїзд Житомир – Бердичів – Львів, посадка з 11:00 та 13:00

Жмеринка
Поїзд 7904 Жмеринка – Львів, 14:00

Авдіївка
Поїзд 7931 Авдіївка – Дніпро, 15:00

А цілісний перелік міжнародних евакуаційних рейсів на 11 березня виглядатиме так:

Польща
№ 7603/7604 Львів – Пшемисль о 00:40;
№ 7605/7606 Львів – Пшемисль о 05:27;
№35/36 (Одеса) Львів – Пшемисль о 07:10;
№ 7607/7608 Львів – Пшемисль о 08:52;
№ 907/908 Дніпро – Хелм о 10:30;
№ 7609/7610 Львів – Пшемисль о 12:12;
№ 7611/7612 Львів – Пшемисль о 15:40;
№ 67/68 Київ – Варшава о 19:13 (з групою вагонів на Хелм №910/909);
№ 7601/7602 Львів – Пшемисль о 19:55.

Угорщина
Зі ст. Чоп до ст. Захонь (Угорщина) протягом дня з інтервалом у 3 години курсують 9 пар поїздів. Також о 12:30 з вокзалу м. Мукачево вирушає поїзд формування Угорської залізниці до Будапешта.

Словаччина
№ 8661 Чоп – Чієрна-над-Тісоу – Кошице вирушатиме об 11:35 та прибуватиме до кінцевої зупинки о 13:49;
№ 961 Чоп – Чієрна-над-Тісоу – Кошице відправленням о 16:50 і прибуттям о 18:13.

Румунія
Одеса — Тульча (Румунія) вирушає о 23:23.

Категория: Война, Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: , ,

Поделиться: