Skip to content

У Дніпрі молодь на один день перетворилася на посадовців міськради

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Молодь перетворилася на посадовців міськради - новости Днепра

У Дніпрі на один день молодь взяла управління містом «у свої руки». День молодіжного самоврядування у стінах мерії вже став традиційним – він проходить із 2017 року. Захід до Дня місцевого самоврядування – ініціатива молодіжної ради, яку підтримав міський голова Борис Філатов.

«Торік через карантинні обмеження захід не проходив. Цьогоріч нам вдалося все організувати: усі учасники мають повний курс вакцинації проти COVID-19. Уся ця молодь уперше весь день проводить у стінах міської ради та розуміє, як відбуваються усі процеси. Зі мною, наприклад, сьогодні була студентка, яка думала, що ми лише їздимо на якісь цікаві заходи, а я їй показала ту кількість документів, у тому числі бухгалтерських, які потрібно опрацьовувати, як готується сценарій заходу. Цікаво, що є й ті, хто після дня молодіжного самоврядування прийшов на стажування у міську раду та залишився працювати», – зазначила директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради Дар’я Біла.

Уже із самого ранку 10 грудня 15 представників молоді прийшли на «роботу» до департаментів та управлінь міської ради, аби дізнатися, як працюють посадовці та як проходить їхній робочий день.

«Я хочу пов’язати життя із роботою в органах місцевого самоврядування. Сьогодні проходила стажування в управлінні культури. Було дуже цікаво. Особливо мене вразив Музей історії Дніпра. Зазвичай, коли чуєш слово «музей», представляєш щось нудне, а коли увійшла сюди, із першого кроку зрозуміла, що зараз буде ціле шоу! Біля нас «сидів» Олександр Поль, експонати можна було чіпати, ми подивилися фільм. Вважаю, що таких музеїв повинно ставати більше не тільки у Дніпрі, а й по всій Україні», – поділилася враженнями студентка третього курсу Університету митної справи та фінансів Руслана Петрівська.

День стажування закінчився для молоді спільною нарадою із секретарем Дніпровської міської ради Олександром Санжарою. Молоді «чиновники» поділилися враженнями та отримали поради, а також склали звіти з пропозиціями.

«Сьогодні дехто з молоді їздив патрулювати вулиці разом із «Муніципальною вартою», хтось боровся із незаконною торгівлею алкоголем, хтось їздив на сміттєвий полігон «Правобережний», хтось працював з документами. Ми розуміємо, наскільки важливо показати нашим студентам складну систему управління у міській раді та якими питаннями опікуються виконавчі органи. А також маємо на меті зорієнтувати на пошук роботи, подивитися на кращих – це взаємовигідний процес, адже когось ми можемо запросити на стажування, а потім на роботу», – сказав секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара.

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: 

Поделиться: