Skip to content

У Дніпрі презентували редизайн офіційного вебпорталу міської ради

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

У Дніпрі презентували редизайн офіційного вебпорталу міської ради

У Дніпрі презентували оновлений вебпортал міської ради. Він має сучасний дизайн, який відповідає дизайн-коду міста. Окрім цього, частково оновлено функціонал та систему пошуку. Нині сайт працює у тестовому режимі. Про це під час пресконференції 7 грудня повідомив заступник міського голови Дніпра Костянтин Цепенніков.

«На вебпорталі постійно ведуться роботи щодо оновлення актуальної інформації стосовно діяльності роботи виконавчих органів та комунальних підприємств. Окрім цього, наразі триває процес додавання віджетів Prozorro на сторінки виконавчих органів ДМР — обґрунтування технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі», — зазначив заступник міського голови.

Також Костянтин Цепенніков розповів, що Дніпро увійшов до 10-ки міст, які першими в Україні впровадили новий «Портал відкритих даних», уклавши ліцензійний договів з Міністерством цифрової трансформації України. За кількістю наборів відкритих даних серед всіх розпорядників в Україні Дніпро посідає 3 місце.

«На «Порталі відкритих даних» можна знайти інформацію щодо: використання публічних коштів; переліку укладених договорів; переліку об’єктів комунальної власності, що передані в оренду; відомостей про лікарські засоби, придбані бюджетним коштом, про їх розподіл між закладами охорони здоров’я та залишки в кожному з них; звітів про виконання паспортів бюджетних програм; довідників адміністрацій районів; даних про електронні петиції, у тому числі осіб, що їх підписали, та результати розгляду. Наявність у відкритому доступі таких даних сприяє створенню сервісів, які полегшують пошук інформації та допомагають вирішити низку проблем для бізнесу, громадськості та державних установ», — додав Костянтин Цепенніков.

Нині на «Порталі відкритих даних» розміщено 1182 набори даних.

Категория: Общественные и социальные новости Днепра

Метки: 

Поделиться: