Skip to content

У Тернівці осучаснюють дитячу спортшколу

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

У Тернівці осучаснюють дитячу спортшколу

Тернівській ДЮСШ – понад 40 років. Її жодного разу капітально не ремонтували. Тренери та вихованці згадують, раніше протікав дах. Зносилося й покриття у залах та на майданчиках. Нерідко траплялися травми під час тренувань. Зараз заняття проходять у спортзалах місцевих шкіл, про це повідомляє кореспондент «Наше місто» з посиланням на прес-службу ДніпроОДА.

«Чекаємо на відкриття оновленої будівлі закладу. Тоді тренери зможуть «розгорнутися» на повну. Матимемо зали з гарним покриттям та освітленням, комфортні роздягальні», – сказала тренерка Ольга Корсун.

У Тернівці осучаснюють дитячу спортшколу

«У Тернівці багато молоді, і їй потрібно чимось займатися. Спорт – найкраще для дозвілля. Те, що «Темп» потрапив до програми «Велике будівництво», великий позитив для міста. Тут все зроблять за найвищими стандартами», – наголосив народний депутат України Роман Каптєлов.

Кипить робота всередині будівлі. Підрядники замінили комунікації. Виклали перестінки у майбутніх тренерських та роздягальнях. Почали штукатурити. Далі – монтуватимуть стелю.

У Тернівці осучаснюють дитячу спортшколу

Раніше ми писали, у Дніпропетровській області фінішує ремонт траси на Нікополь. Вже з новим асфальтом останній відрізок дороги. Нині там проходять роботи на узбіччі – встановлення знаків, облаштування водовідведення. Глобальне оновлення – вперше за чотири десятиліття.

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: 

Поделиться: