Skip to content

У Васильківці почали зводити «з нуля» будинок для дітей-сиріт

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

У Васильківці почали зводити «з нуля» будинок для дітей-сиріт

На Дніпропетровщині одне за одним з’являються затишні «гніздечка» для дітей-сиріт – малі групові будинки. Їх зводять «з нуля» за сучасними технологіями. Стартували роботи і у Васильківці Синельниківського району. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

Наразі будівельники готують котлован. Відкачують ґрунтові води електронасосом. Вже почали завозити залізобетонні конструкції для майбутнього фундаменту.

«Малі групові будинки – сучасна альтернатива інтернатам, що давно пішли у минуле. Їх зводимо для дітей-сиріт. Умови максимально наближуємо до сімейних. Таку затишну домівку облаштовуємо і у Васильківці. Роботи там тільки-но стартували», – зазначив Валентин Резніченко.

Будинок зводять неподалік від школи, дитсадка, парку, будинку культури. Там – бібліотека і різні гуртки. Їх зможуть відвідувати і вихованці закладу, каже Ольга Савченко.

«У таких будинках діти-сироти ростуть у родинній атмосфері. Їм допомагатимуть педагоги та психологи. Навчатимуть побутовим навичкам. А ще – планувати сімейний бюджет, розпоряджатися вільним часом. І загалом, бути єдиною командою», – розповіла начальниця служби у справах дітей Васильківської громади Ольга Савченко.

На подвір’ї підрядники облаштують ігровий та спортивний майданчики. Установлять тренажери, бруси, гойдалки. Все – для активних занять та відпочинку.

default

На Дніпропетровщині вже звели «з нуля» 6 малих групових будинків для дітей-сиріт: у Богданівці, Кам’янському, Петриківці, Покрові, Раївці, Солоному. Нині, окрім Васильківки, у Синельниківському районі триває будівництво в Петрівці. Ще одну затишну домівку зводять у Вакуловому Криворізького району.

Категория: Новости Днепра

Метки: 

Поделиться: