Skip to content

Старт Дніпровського кінофестивалю короткометражних фільмів ECO Dnipro Film Fest 2021

В інформаційному центрі «Наше Місто» за адресою вул. Старокозацька, 58 (2 поверх) пройшла прес-конференція на тему «Старт Дніпровського кінофестивалю короткометражних фільмів  ECO Dnipro Film Fest 2021»

Олена Рожко – співзасновниця освітньої програми «ЕКОсвідомість Дніпра», громадська діячка, експертка з соціального маркетингу, членкиня наглядової ради громадського об’єднання “Асамблея культурного обміну України”: «Уже другий рік у нашому місті за підтримки міської ради діє програма «ЕСОсвідомість Дніпра». Ми дуже вдячні за підтримку, адже у громадських організацій  є можливість подати свій проєкт, захистити його та отримати фінансову допомогу на його втілення. Нам дуже допомагають департамент екологічної політики та з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради. За минулий рік було проведено дуже багато цікавих проєктів, та ми не плануємо зупинятись. Цього року наша програма має назву «ЕКООСВІТА Дніпра 2021 – залучення молоді до екологічних проєктів місцевого самоврядування». У нас заплановані цікаві заходи, тому, щоб нічого не пропустити, підписуйтеся на наш паблік та слідкуйте за оновленнями. Сьогодні ми розповімо про деталі одного з наймасштабніших заходів — «ECO Dnipro Film Fest 2021». Прошу усіх екоактивістів та небайдужих громадян приэднуватися до нас».

Ірина Козлова – начальниця управління комунальної екології, заступниця директора департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради: «Ми вважаємо, що саме такий засіб донесення інформації як відеоконтент – це однин із найсучасніших трендів останнього часу. Думаю, що так можна подивитися на звичайні побутові речі під іншим кутом. Із позиції захисту природного навколишнього середовища це гарний спосіб навчити молодь бережно ставитися до природи та покращити екологічний стан. Тому кінофестиваль стане найважливішим інструментом донесення інформації та виховання екологічно свідомого населення нашого міста».

Наталія Литвиненко — директор кінотеатру «Планета кіно Дніпро»: «Чому саме кінофестиваль, тому що останній час відео набуває все більшого значення. Причому воно може бути різного змісту та хронометражу. Ролики не тільки розважають, а вони й навчають, формують світогляд. У цьому сенсі кіноіндустрія найвпливовіша сфера. Тому ми вирішили взяти участь у «ECO Dnipro Film Fest 2021». Взагалі компанія «Планета кіно» не дуже давно в Дніпрі, та ми приділяємо велике значення тому, чим саме ми наповнюємо думки громадян. Щодо кінофестивалю: буде дві рубрики. Перша – будемо приймати ролики невеликої довжини (3-5 хвилин) та довші (5-15 хвилин). Вони будуть оцінюватись у двох категоріях. Обов’язкова вимога: відеоматеріал повинен бути знятий в горизонтальному форматі з роздільною здатністю Full HD. Подати матеріал можна впродовж місяця з 8 травня до 8 червня. У соцмережі будуть усі подробиці та анкета учасника. Після завершення приймання відео, компетентне журі вибере переможця. Його роботу покажуть на великому екрані».

Ганна Жихарева-Толстік – продюсерка кіноакадемії DniproCINEMA та молодіжного серіалу “Школа геніїв”, віце-президентка міжнародного фестивалю “Карусель”, співавторка освітньої платформи “ЕКООСВІТА Дніпра 2021 – залучення молоді до екологічних проектів місцевого самоврядування»: «ЕСОкінофестиваль — це одна з форм, до якої ми прийшли в цьому році вперше. Та сподіваємось, що воно набере популярності, ми зможемо його проводити неодноразово. Учасників ми не обмежуємо у віці. Подати заявку може як школяр, так й доросла людина. Зі свого боку ми будемо допомагати робити освітні відео на таку важливу тему вірусними та популярними. Щодо призів: по-перше, всі учасники отримують відповідний сертифікат учасника. Переможці отримають цінні призи, але зараз ми хотіли б зберегти інтригу. До того ж ми запрошуємо небайдужих меценатів та спонсорів до співпраці. Призів багато не буває».

Проект реалізується в рамках  «Програми розвитку місцевого самоврядування, соціальних заходів для людей похилого віку та висвітлення діяльності Дніпровської міської ради на 2021 – 2025 роки»

Категория: Новости Днепра, Новости Культуры Днепра

Метки: 

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: