Skip to content

На понад 550 вулицях та подвір’ях Дніпра цьогоріч відновили та модернізували зовнішнє освітлення

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

У Дніпрі з початку року зовнішнє освітлення зробили на 161 вулиці та близько 400 дворах. Це роботи з відновлення, модернізації чи будівництва вуличного освітлення там, де його ніколи не було. Під час таких робіт встановлено більш ніж 7,6 тис. світильників, замінено понад 19 тис. ламп, змонтовано більш як 165 км ліній зовнішнього освітлення із самонесного ізольованого дроту. Окрім того, було замінено понад 550 аварійних опор. Про це під час прямої телефонної лінії 18 листопада розповів в. о. директора комунального підприємства «Міськсвітло» Микола Січовий. 

За його словами, серед масштабних цьогорічних робіт – ж/м Північний. 

«Проблема полягала в тому, що міських мереж зовнішнього освітлення на цьому житловому масиві зовсім не було. Завдяки чіткій конструктивній позиції міського голови Бориса Філатова вдалося розробити проєкт відповідного будівництва і одразу почали його втілювати. Таким чином, на ж/м Північний до кінця року буде освітлено 32 вулиці. Для цього змонтують 22 км ліній, встановлять 3 шафи зовнішнього освітлення, 526 опор, понад 790 світильників. Роботи активно ведуться. Наступного року там залишиться зробити за проєктом іще три вулиці», — сказав Микола Січовий. 

До кінця року бригади «Міськсвітла» планують зробити зовнішнє освітлення на 39 вулицях і подвір’ях Дніпра. 

Також КП «Міськсвітло» продовжує роботу з взяття на баланс так званих «безхазяйних» вулиць, щоб потім їх обслуговувати. Так, із 302 вулиць, які раніше були взяті на баланс підприємства, на 260-ти вже встановлено зовнішнє освітлення. На сьогодні готується проєкт рішення щодо взяття на баланс ще 40 –ка таких вулиць.

Категория: Архив, Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: ,

Поделиться: