Skip to content

Завдяки системній роботі влади Дніпра у гуртожитку на Каспійській,16 з’явилося світло

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Завдяки владі Дніпра у гуртожитку на Каспійській,16 з'явилося світло

У Дніпрі мешканці гуртожитку колишнього паперового заводу по вулиці Каспійській, 16 два роки прожили без світла та опалення. Люди кажуть, такі умови їм створювали навмисне, аби вони покинули житло. Будинок на 35 кімнат потрапив на баланс компанії ліквідатора, після того, як паперовий завод збанкрутував.

Завдяки владі Дніпра у гуртожитку на Каспійській,16 з'явилося світло

«У 2018 році вирішили цей будинок, як кажуть  «рейдернути», тобто забрати цей гуртожиток. Інсценували викрадення документів, ніби хтось заліз та викрав їх усі. Через це мешканці не тільки залишилися без світла та опалення, а ще й не могли стати на облік, тобто скористатися своїм законним правом на  приватизацію», — розповів адвокат Сергій Павелко.  

Місцеві згадують, вирішити питання намагалися через різні інстанції. Ситуація змінилася, коли питання під свій контроль взяла міська влада Дніпра. У приміщеннях з’явилося світло, на черзі відновлення опалення та приватизація кімнат.

Завдяки владі Дніпра у гуртожитку на Каспійській,16 з'явилося світло

«Всі документи довелося відновлювати. Щось ми знаходили в фонді державного майна, щось у наших архівах, щось ми самі приймали додатково. Тож саме цей комплекс заходів дозволив спочатку прийняти гуртожиток до комунальної власності, потім поставити його на баланс, потім фінансувати здійснення робіт з підключення електрики і лише потім підключити. Це, напевно, найскладніший випадок з гуртожитками», — розповів  секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара.

Завдяки владі Дніпра у гуртожитку на Каспійській,16 з'явилося світло

Мешканка будинку 16 по вул. Каспійській Алла Писанець розповідає, як доводилося жити без світла: «Зі свічкою ходили у коридор та на кухню. Ліхтарик теж із собою завжди, щоб  вийти в туалет на вулицю. А в кімнаті стоїть машинний акумулятор».

Тепер, коли з’явилося світло, жінка радіє, що у холодильник можна складати продукти, а головне — прати відтепер буде не руками.

«За 5 років ми прийняли у комунальну власність гуртожитки підприємств і дали дніпрянам можливість приватизувати таку кількість кімнат, якої не було з моменту прийняття незалежності України», — наголосив секретар міськради Олександр Санжара.

Категория: Архив, Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: ,

Поделиться: