Skip to content

Дніпровська міськрада у суді вимагає від екс-директора КП «Ритуальна служба» повернути безпідставно нараховані доплати

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Дніпровська міськрада у суді вимагає від екс-директора КП «Ритуальна служба» повернути безпідставно нараховані доплати

Дніпровська міська рада у Господарському суді Дніпропетровської області вимагає від колишнього директора КП «Ритуальна служба» Олександра Тюменцева повернути безпідставно нараховані та виплачені доплати у 80 тисяч гривень.

«Після звільнення з посади директора Олександра Тюменцева була проведена перевірка, в рамках якої і виявлено, що посадовець незаконно нараховував собі додаткові премії. Так, за три роки його роботи у комунальному підприємстві ця сума склала 80 182 гривні. Тому міська рада звернулася до Господарського суду Дніпропетровської області, щоб стягнути з нього ці гроші», – розповів головний спеціаліст управління захисту інтересів територіальної громади міста у судах загальної юрисдикції департаменту правового забезпечення Дніпровської міської ради Володимир Гуртовий.

Олександра Тюменцева було призначено на посаду директора КП «Ритуальна служба» у 2017 році, а звільнено у грудні 2019-го. Саме після цього було здійснено перевірку роботи підприємства і виявлено порушення з боку колишнього директора. Наразі для відшкодування завданих збитків необхідно рішення Господарського суду Дніпропетровської області.    

Категория: Архив, Новости Днепра

Метки: ,

Поделиться: