Skip to content

Святкове привітання від мера: 8 березня на вулицях Дніпра жінкам дарували квіти

Евгентий Гольдман

Евгентий Гольдман

У Дніпрі з нагоди 8 Березня жінкам на вулицях дарували квіти. Акцію започаткували позаторік з ініціативи міського голови Бориса Філатова, передає кореспондент «НМ».

Намети з квітами та листівками встановили у різних районах. Загалом для дніпрянок підготували 8 тис. букетів тюльпанів. 

«Гарна традиція скалалася у місті – 8 березня вітати жінок просто на вулицях.  Ми даруємо їм гарні букети від мера, а вони нам – чарівні посмішки. Вітаючи дівчат, жінок, бажаємо їм розквітати, як квітка навесні, і залишатися завжди усміхненими!», – розповів один із координаторів акції Данило Кутаєв.

Дніпрянка Людмила Глібова гуляла у сквері Героїв, коли їй подарували квіти:

«Дуже добре, що наших жінок вітають так уже не перший рік. Особливо приємно, коли не очікуєш цього. Чемні хлопці подарували гарні тюльпани. Це прекрасно. А загалом багато гарних справ від нашого мера, зокрема і Університет третього віку, табір «Гордість Дніпра», які я залюбки відвідую». 

Христина Литвиненко цього святкового дня теж гуляла зі своєю родиною у сквері:

«У захваті від такого милого сюрпризу. Щиро вдячна за весняне привітання. Квіти чудові». На одній із локацій біля намету вишукувалась черга. Усі жінки, хто отримав квіткові привітання від мера, переконані: такий сюрприз безсумнівно ще більше підіймає настрій весняного, святкового, сонячного дня.«Подарували гарні квіти – тепло на душі та серці стало. Така увага – доречна і приємна», – каже Любов Сезьоміна. 

А от пані Людмилу квіткове привітання розчулило до сліз. 

«Це щирість, турбота – словом, приємно отримати квіти від міського голови, а ще й вітальну листівку з теплими словами цього дня, просто гуляючи вулицею», — зазначила жінка.

Категория: Архив, Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: ,

Поделиться: