Skip to content

У Дніпрі активісти на руках внесли депутата-прогульника Мішалова в сесійну залу (відео)

Евгентий Гольдман

Евгентий Гольдман

18 грудня активісти ГО «Стоп корупції» принесли манекен із фотографією В’ячеслава Мішалова під стіни Дніпровської міськради, після чого занесли його на засідання. Імпровізованного екс-секретаря міськради одягли у костюм легендарного афериста Остапа Бендера. Флешмоб має на меті привернути увагу громадськості до головного депутата-прогульника, який вкрай несерйозно ставиться до своїх обов’язків, передає кореспондент «НМ».

«Пан Мішалов прогуляв 11 з 12 сесій міськради, знайти його виборці не можуть. Від ляльки точно більше користі, ніж від такого депутата», – коментують активісти.

Згідно з офіційним даними сайту Дніпровської міськради, з 12 сесій, що відбулися в цьому році, Мішалов був присутній лише на одній! А ще Мішалов – член комісії міськради з питань етики, материнства та дитинства. І тут ситуація ще цікавіша: у 2019 році депутат взагалі не відвідав жодного засідання цієї комісії. Згідно із законодавством, якщо депутат пропускає більше ніж 50 відсотків сесії, то у мешканців міста є право його відкликати.

https://www.facebook.com/stopcor.ua/videos/2372216749758133/

Джерело: СтопКор

Категория: Архив, Новости Днепра, Новости политики Днепра

Метки: , ,

Поделиться: