Skip to content

Молодь розповіла меру Дніпра про враження від цілого дня роботи у міськраді

Редакция "Наше мiсто"

Редакция "Наше мiсто"

Молодь розповіла меру Дніпра про враження від цілого дня роботи у міськраді

6 грудня, у День місцевого самоврядування, у мерії Дніпра п’ятнадцятеро школярів і студентів приміряли на себе професію посадовців. Із самого ранку молодь пліч-о-пліч працювала із керівниками департаментів і управлінь міськради. Наприкінці робочого дня про свої зауваження та відкриття «нові співробітники» розповіли міському голові Борису Філатову.

Серед основних пропозицій – зменшити обіг паперової документації і наступного разу організувати одноденне стажування також і для мера.

Молодь розповіла меру Дніпра про враження від цілого дня роботи у міськраді

«У подальшому потрібен колективний формат. Ми його продумаємо. Гадаю, що до наступного Дня місцевого самоврядування ви зможете також побути зі мною та побачити, як і які проблеми доводиться вирішувати. Для мене це – не новий формат. Він часто зустрічається, зокрема, в журналістиці. Це дозволяє суттєво змінити свою думку стосовно не лише державної служби, а й людини, яка тебе приймає», – сказав Борис Філатов. 

Під час зустрічі він також показав, як виглядає робота мера – на прикладі телефонних перемовин із людиною щодо забудови однієї з ділянок у Дніпрі.

Щоб дізнатися, як усе працює насправді, молодь долучили до інспекцій з розміщення реклами і паркування на вулицях, перевірки якості доріг, роботи ковзанки і трамвайного депо. А ще – показували, як виглядає організаційний бік спортивних чемпіонатів і що відбувається під час патрулювання міських парків екіпажами «Муніципальної варти».

Молодь розповіла меру Дніпра про враження від цілого дня роботи у міськраді

Студент Дніпровської медичної академії Євген Шевцов вивчав особливості роботи департаменту охорони здоров’я. Хлопця цікавив перебіг медичної реформи і те, як місто опікується поліклініками та лікарнями: «Мені показали, яку колосальну масу коштів і скільки сил витрачає міська рада. І державних коштів, на жаль, мало, тож міська рада повинна їх знаходити».

Водночас Євген переконаний: людям варто розуміти, що все дійсно змінюється. «Вони звинувачують міську раду, але я бачу, що міська рада робить усе у кожній лікарні. У той час, як закупівля обладнання – це сотні мільйонів гривень. Та люди цим не цікавляться, тож це треба доносити до них», – зазначив студент.

Разом з цим, важливим для себе студенти називають досвід роботи у департаменті інноваційних технологій. Адже тут для молодих розробників дають можливість реалізувати свої проєкти та знайти підтримку для власних винаходів.

Категория: Архив, Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: ,

Поделиться: