Skip to content

Порошенко сделал громкое заявление по допросу на детекторе лжи

Евгентий Гольдман

Евгентий Гольдман

Экс-президент Украины Петр Порошенко сделал заявление по допросу на детекторе лжи. В частности, Порошенко заявил, что не доверяет Госбюро расследований, поэтому готов пройти полиграф, но в только в прямом эфире, передает корреспондент «НМ».

Петр Порошенко заявил, что готов пройти полиграф в эфире телеканала «Прямой». По его словам, он предложил это следователем ГБР, но у них, якобы не было «большого энтузиазма».

«Я не доверяю Государственному бюро расследований, я не доверяю его руководству, я не верю в объективность и беспристрастность следствия. И в то же время на «Прямом» канале те вопросы, а у меня есть этот перечень, которые они хотели озвучить. Я готов пройти детектор лжи в прямом эфире», — сказал Порошенко.

Моя політична сила і я як лідер Європейська Солідарність та П'ятий президент України закликаємо твердо стояти на захисті свободи слова в Україні! Відвідання мною ДБР у якості свідка було присвячене ситуації з Телеканал "Прямий". Під час мого президентства діяла заборона на перевірку ЗМІ. Події ж, які зараз розгортаються навколо «Прямого», дають підставу вважати це спробою рейдерського захоплення телеканалу, ініціатором якого є пан Портнов. За його припущеннями, які не мають жодного відношення до правди, більше 3 місяців ДБР робить спробу тероризувати журналістів. Наголошую, що я не маю жодного відношення до власності або управління «Прямим» каналом. Ми не можемо допустити повернення до часів Януковича, щоб у такий спосіб вчинявся тиск на журналістів. Впевнений, і ДБР, і владі, і президенту зараз потрібно займатися саме захистом українського медіапростору від впливу агресора. Моя ж політична сила робитиме усе, щоб не допустити вторгнення в український простір засобів та інструментів впливу РФ.

Опубліковано Петром Порошенком Понеділок, 12 серпня 2019 р.

Категория: Архив, Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: , , , , , ,

Поделиться: