Skip to content

ОТРИМАТИ БРИТАНСЬКИЙ ДИПЛОМ У ДНІПРІ?

София Танченко

В Університеті імені Альфреда Нобеля це цілком можливо!
Днями тут відкрили Територію Великої Британії — особливого простору для навчання за найвищими у світі британськими стандартами вищої освіти, що дає можливість випускникам отримувати дипломи провідного британського університету, не полишаючи території України.
Так розпочався новий етап реалізації єдиної в Україні валідованої англомовної програми, яка успішно розвивається з 2010 року.
Її результатом уже є отримання більше ніж 50 випускниками Університету імені Альфреда Нобеля (студентами з України, Нігерії, Камеруну, Еквадору, Індії, Гани, Зімбабве, Білорусії, Ізраїлю) британського диплома з міжнародного менеджменту, виданого Університетом Уельсу, третім за віком (після Оксфорду і Кембриджу) університетом Великої Британії, а також впровадження у реальний навчальний процес стандартів британської системи освіти.
Це особлива система ведення навчального процесу, спрямована на поетапне формування навичок відтворювати знання, застосовувати їх для аналізу реальних процесів та створювати нові знання; своєрідне оцінювання результатів та досягнень студентів, що передбачає обов’язковість зворотного зв’язку між викладачем та студентом; закріплення за кожним студентом тьютора, який допомагає йому вибудувати найбільш успішну індивідуальну траєкторію навчання. Усе це робить англомовну програму унікальною.
Особисту участь в урочистостях взяли представники Університету Уельсу Трініті Сейнт Девід: професор Майкл Роберт Філліпс, проректор з наукової та інноваційної діяльності, підприємництва та комерціалізації, Стюарт Джеймс Робб, голова відділу міжнародних партнерських зв’язків, а також Клер Бланшар, керівник групи з питань партнерства. Під час спілкування з українськими колегами вони мали змогу обговорити плани подальшої співпраці, а також на власні очі побачити потенціал студентів та викладачів Університету імені Альфреда Нобеля, який, за оцінкою британських експертів, є флагманом вищої освіти України.
За словами професора Бориса Холода, президента Університету імені Альфреда Нобеля, отриманий за десятиріччя співробітництва досвід дозволяє поширити кращі європейські стандарти на організацію навчання всіх студентів Університету. «Ми від початку поставили перед собою зрозуміле, але досить складне стратегічне завдання: висока якість освіти та наукової діяльності, а також відповідальне ставлення студентів і викладачів до процесу навчання. Успіхи на цьому шляху підтверджуються міжнародною акредитацією освітніх програм університету. І нам у цьому дуже допомагає наше співробітництво з Університетом Уельсу», — зауважив він.
У програмі Тижня Уельсу в Університеті імені Альфреда Нобеля була й відкрита лекція для школярів та студентів, присвячена особливостям історії і культури Уельсу, під час якої професор Майкл Роберт Філліпс, проректор з наукової та інноваційної діяльності, підприємництва та комерціалізації Університету Уельсу Трініті Сейнт Девід високо оцінив історичні досягнення Університету імені Альфреда Нобеля: «Мене дуже вразив Університет імені Альфреда Нобеля. Я дізнався про історію цього славетного навчального закладу, його досягнення та те, чим він зараз живе… Це не випадковість, що 99,5 відсотка випускників Університету імені Альфреда Нобеля знаходять гідну роботу в провідних компаніях України, Європи та США».
Також за участі гостей з Великої Британії в Університеті імені Альфреда Нобеля відбулися виставка шкіл англійської мови, міжнародний семінар «Британські стандарти якості вищої освіти та сучасні технології викладання англійської мови» для викладачів навчальних закладів міста, фінал та нагородження переможців конкурсу на краще знання особливостей історії і культури Уельсу серед старшокласників регіону, а також презентація англомовних програм Університету під час Open Day, присвяченого саме особливостям та перевагам навчання за британськими стандартами вищої освіти, які мали дуже позитивні відгуки учасників.
Особливо значущою була стратегічна сесія з подальшого розвитку валідованих англомовних програм, яка відбулася за участі IT-партнерів Університету і була присвячена перспективам валідації та подальшого розвитку програми «Комп’ютерні науки». Її результати високо оцінив Стюарт Джеймс Робб, голова відділу міжнародних партнерських зв’язків Університету Уельсу Трініті Сейнт Девід: «У нашому співробітництві пройдено уже чималий шлях, і я вдячний за це керівництву, координаторам програми та всім, хто до неї причетний. Мета нашого приїзду – це підтвердження рішучості продовжувати співробітництво в організації навчання за програмою «Міжнародний менеджмент». Але також учора ми зустрічалися з представниками IT-індустрії і прийшли до порозуміння в тому, що будемо разом розпочинати тут запуск програми «Комп’ютерні науки». Ми вже готові реалізувати цю програму в Університеті імені Альфреда Нобеля… Наше партнерство – особлива річ, наші місії, візії та цілі дуже близькі: ми бачимо свою головну мету в чесному служінні суспільству через освіту, і тому наше партнерство таке успішне…»
Тож отримати британський диплом в Україні сьогодні – це реальність!
Детальніше з програмою можна ознайомитись на сайті duan.edu.ua,
а також по тел.: 067-592-87-55,
066-358 26-45 (директор програми). E-mail: [email protected] duan.edu.ua.

Категория: Реклама

Метки: 

Поделиться: