Skip to content

У Дніпрі відбудеться Кубок України з фрі-файт

Кристина Гришанова

Кристина Гришанова

У Дніпрі відбудеться Кубок України з фрі-файт. Новости Днепра

У Дніпрі відбудеться Кубок України з фрі-файт. Новость Днепра

У суботу, 17 березня, у Дніпрі відбудеться Кубок України з фрі-файту. У змаганнях візьмут участь 6 команд зі всієї України. Дніпро представлятиме одна команда. 

Минулого року дніпровці здобули перемогу на всеукраїнських змаганнях, саме тому цьогорічний Кубок проходить у місті команди-переможця.

Кубок України з фрі-файту проходитиме у палаці культури «Машинобудівник», початок напівфіналу о 14:30, фіналу – о 18:00.

Комунальне підприємство «Патріот» вперше стало співорганізатором турніру з метою популяризації спорту, здорового способу життя, а також для просування саме національних видів спорту.

Довідка. Фрі-файт (англ. Free-fight — «Вільний бій») — це бойове мистецтво, український варіант контактних єдиноборств.

19 листопада 2004 р. — Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту офіційно зареєструвало фрі-файт як вид спорту, а також визнало його першим створеним в Україні видом спорту.

На сьогодні Федерацією України з фрі-файту проводяться вже міжнародні чемпіонати та турніри.

У Дніпрі відбудеться Кубок України з фрі-файт. Новости Днепра У Дніпрі відбудеться Кубок України з фрі-файт. Новости Днепра У Дніпрі відбудеться Кубок України з фрі-файт. Новости Днепра У Дніпрі відбудеться Кубок України з фрі-файт. Новости Днепра

Категория: Архив, Новости Днепра, Спорт

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: