Skip to content

Борис Філатов звернувся до керівництва держави та політичних партій із закликом не ігнорувати розпалювання міжнаціональної ворожнечі

Кристина Гришанова

Кристина Гришанова

Мэр Днепра сэкономил городу 220 млн грн на строительстве метро. новости Днепра

В Днепре планируют распродать "советские" кинотеатры. Новости Днепра

Мер Дніпра Борис Філатов просить керівництво держави, політичні партії та суспільство не ігнорувати заклики до міжнаціональної ворожнечі. Так очільник міста відреагував на скандал, що спровокував депутат «Опозиційного блоку» Сергій Суханов.

-Я офіційно звертаюся до керівництва держави. Поки ви не посадите за ґрати хоча б одного виродка, який закликає до міжнаціональної ворожнечі, наша країна не має майбутнього. Я офіційно звертаюся до політичних партій. Поки ви триматимете у своїх рядах таких покидьків, наша країна не має майбутнього, – зазначив Борис Філатов.

Зранку 9 лютого через конфлікт з одним із міських активістів депутат міськради Сергій Суханов виклав на своїй сторінці у соцмережі допис із закликом влаштувати у Дніпрі єврейські погроми.
Водночас депутат, який також є керівником Жовтневої районної організації «Опоблоку», членом політради його міської та обласної організацій та офіційним помічником народного депутата Олександра Вілкула, вживав брудну лайку та погрожував почати «визвольний рух».
Згодом Сергій Суханов видалив допис, а наразі і попередній пост від 7 лютого, в якому стверджував, ніби єврейська громада України протягом трьох років спонсорувала нацистів.

Борис Філатов звернувся до керівництва держави та політичних партій із закликом не ігнорувати розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Новости Днепра

Категория: Архив, Новости Днепра, Новости политики Днепра

Метки: ,

Поделиться: