Skip to content

Міськрада Дніпра почала відроджувати «флотилію моряків та річковиків»

Ростик Петровский

Ростик Петровский

Горсовет Днепра возрождает флотилию. Новости Днепра

Горсовет Днепра возрождает флотилию. Новости Днепра

Міська рада Дніпра почала відроджувати комунальний позашкільний навчальний заклад «Міська флотилія моряків та річковиків». Десятиліттями закладом ніхто серйозно не займався, що призвело до плачевних наслідків – база на воді була майже зруйнована. Про це журналіст «НМ» дізнався у прес-службі міськради.

Під час перевірок було виявлено, що теоретичні знання вихованці навчального закладу отримували в одному приміщенні (вул. Володимира Мономаха, 17), а практичні заняття на воді проходили на річковій базі (вул. Набережна Перемоги, 5-Д). Тобто дві локації одного закладу знаходилися далеко одна від одної.

Це спричиняло незручності для вихованців та їхніх батьків. У зв’язку із цим було прийнято рішення про об’єднання двох точок закладу в одну. Флотилії надали більше приміщення біля її водної бази. Крім того, на реконструкцію останньої у бюджеті міста на 2018 рік запланували 2,5 млн грн.

На першому етапі проекту відремонтують причал, навіс для зберігання човнів, будівлю для зберігання інвентарю та матеріалів для занять, літню зону для теоретичних занять. Тобто для відродження та розвитку флотилії вжили усіх необхідних заходів.

На постійній основі флотилію відвідують близько 500 вихованців. Також зайняття проходять на базі шкіл міста. Діти займаються в 11 гуртках: юний моряк, старшина-моторист, комп’ютер і море, юний патріот, комп’ютерні технології, морське багатоборство, вітрильний спорт, духовий оркестр, естрадно-симфонічний оркестр, студія морського та спортивного танцю, хореографічний гурток «Бриз».
Більшість цих гуртків ще у жовтні 2017 року було переведено до Міського палацу дітей та юнацтва. У будівлі флотилії на вул. В. Мономаха, 17 залишився лише хореографічний гурток «Бриз».

На сьогодні йому також виділили залу у новому приміщенні, значно більшу за попередню, в якій планують зробити ремонт.
Будівля на вулиці Мономаха перебуває на балансі департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради. Рішення про її подальшу долю ще не прийнято.

Категория: Архив, Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: ,

Поделиться: