У Дніпрі визначили переможців Чемпіонату України з марафонського бігу серед дорослих

Ростик Петровский

24 вересня у Дніпрі визначили переможців Чемпіонату України з марафонського бігу серед дорослих. Захід, який є частиною програми міського голови Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця», відбувається в місті вперше і проходить у рамках Dnipro ATB Marathon.

Право проводити в себе престижні змагання Дніпро виборов завдяки високій організації спортивних подій за останні два роки.

За результатами чемпіонату, найспритнішим серед чоловіків на марафонській дистанції 42 км став 23-річний спортсмен з Маріуполя Артем Піддубний. Його результат – 2 год. 21 хв. і 41 сек.

Найкращий час серед жінок – у 30-річної легкоатлетки з Хмельницького Оксани Юрчук: 2 год. і 51 хв.

Чемпіонат України з марафонського бігу серед дорослих у Дніпрі – це відбірковий тур на чемпіонат Європи.

Головна траса пролягала від площі Героїв Майдану в бік Льодової арени на Заводській Набережній, а також – у бік ж/м «Перемога-3» Набережною Перемоги.

Разом із професійними спортсменами марафонську дистанцію долали й бігуни-аматори.

Категория: Архив, Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра