Skip to content

У Дніпрі штурмом брали фортецю (Фото)

Анна Заикина

Анна Заикина

Під час фестивалю Самар-Дніпро-Фест відбулася історична реконструкція бою за Богородицьку фортецю, що в XVI-XVIII століттях існувала у середньовічному містечку Стара Самарь.

Земляні вали фортеці збереглися на території сучасного селища Шевченко. На два дні – 9 та 10 вересня – організатори фестивалю підготували насичену програму. Одна з найбільш видовищних подій – реконструкція битви. У справжніх обладунках, зі зброєю кількох видів (луки, мечі, списи, валуни) мешканці фортеці оборонялися від нападників. Театральне дійство, що супроводжувалося потужним етно-роком, зобразило перемогу захисників фортеці.

На фестивалі відбувалися лицарські двобої на алебардах та мечах, а діти мали змогу влаштувати власні поєдинки, використовуючи безпечну імітацію зброї. Старовинну атмосферу створювали кобзарі, козаки, лицарі та численні локації: від яток зі зразками середньовічної зброї та щитів до гетьманського монетного двору, де можна було викарбувати власну монету чи брелок.

На сцені – гурти «Ангажемент на вівторок», «Натоліч» та «Антитіла».

Завтра буде продовження фестивалю, під час якого можна буде взяти участь у майстер-класах із володіння зброєю, подивитися виставку старовинного одягу та прикрас. Хедлайнером фестивалю стане гурт «Кімната Гретхен».

Анна Заікіна, фото Андрій Батозський

Категория: Архив, Новости Днепра, Новости Культуры Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: , ,

Поделиться: