Skip to content

«Любов до країни починається з любові до міста та рідних людей», — Борис Фiлатов

Шумская Елизавета

Шумская Елизавета

Дніпро гучно відзначив День Незалежності України. Вчора, 24 серпня, у місті відбулося понад десяток спортивних змагань та культурних заходів. Святковий вечір для дніпрян і гостей міста завершився масштабним концертом.

-Ви всі прийшли, щоб добре провести час і повеселитися з друзями. Та сьогодні, як і вчора, велике свято. Пам’ятайте: любов до країни починається з любові до свого міста та рідних людей, – сказав мер Дніпра Борис Філатов.

На Фестивальному причалі зібралося кілька тисяч людей. На головній сцені міста виступили «Гуляй Город», Наталка Карпа та Арсен Мірзоян, а також гурт «Ляпіс-98».

Самі дніпряни кажуть: чергова річниця Незалежності – це надзвичайно важливе свято, яке в останні роки набуло особливого значення.

Відзначення головного державного свята у Дніпрі розпочали традиційним покладанням квітів і патріотичним забігом у вишиванках. Також разом із учасниками Форуму української молоді діаспори у місті завершили міжнародний флешмоб «Тризуб – це Україна». Ця акція охопила загалом 50 країн світу.

Категория: Архив, Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Приєднуйтесь до нас у

Дивіться також: