Skip to content

В ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області відбулась Колегія

Юлия Мухина

Юлия Мухина

6 квітня в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області відбулась Колегія. Тема колегії «Про підсумки діяльності підрозділів Головного управління за 1 квартал 2017 року та визначення завдань на 2 квартал 2017 року». Захід пройшов за участю керівництва Головного управління, місцевих підрозділів, начальників частин, керівників управлінь, секторів, відділів.

Про це повідомили в прес-службі ГУ ДСНС в області.

Було заслухано аналіз стану роботи Служби порятунку щодо основних показників, організації цивільного захисту та оперативного реагування, роботи з державного нагляду (контролю) у сфері пожежної та техногенної безпеки, заходів  з прийому та розміщення населення з тимчасово окупованої території та східних регіонів України, за напрямком матеріально-технічного забезпечення та кадрової роботи. Були заслухані керівники підрозділів.

Підбивши підсумки діяльності за 1 квартал наголошено, що Головне управління впродовж звітного періоду забезпечувало своєчасне і ефективне реагування на всі надзвичайні ситуації та готове і надалі до виконання завдань за призначенням.

Підсумовуючи Колегію, начальник Головного управління Андрій Кульбач озвучив основні завдання на 2 квартал, серед яких головні – забезпечити  виконання  Антикорупційної програми Головного управління на 2017 рік, спільно з керівниками спроможних територіальних громад продовжити роботу щодо створення місцевих пожежних команд згідно чинного законодавства, забезпечити проведення профілактичної роботи серед населення області щодо попередження пожеж у природних екосистемах та на водоймах у весняно-літній період та інших завданнях, визначених ДСНС України.

Категория: Новости Днепра

Метки: 

Поделиться: