Skip to content

Дніпровці відзначили День сміху разом із театром «КВН ДГУ» (ФОТО)

Юлия Мухина

Юлия Мухина

Цими вихідними мешканці Дніпра відзначили міжнародний День сміху разом із легендарним театром «КВН ДГУ». Колектив виступив у КЗ «Юність Дніпра» (колишній кінотеатр «Супутник») із програмою «Кабаре «Веселый ПесецЪ».

Актори, як завжди, жартували на актуальні теми – про перейменування вулиць, кредити, економію, стосунки між чоловіками та жінками, недобросовісних депутатів тощо. Виступ знаменитого театру зібрав повну залу глядачів, деякі люди, щоб побачити улюблених акторів, навіть сиділи на сходах. Захід відбувся в рамках проекту «Народна філармонія», що є частиною програми Бориса Філатова «Культурна столиця». Вхід був безкоштовним.

«Кабаре «Веселый ПесецЪ» сподобається глядачеві будь-якого віку, бо тут – і життєвий, і політичний гумор. Тож хтось приходить разом з дітьми, а хтось – із бабусями. Сьогодні ми виступаємо у День сміху, але в нашій професії будь-який концерт перетворює звичайний день на день сміху», – розповів актор театру «КВН ДГУ» Юрій Богуславський.

 

«1 квітня ми разом із подругою прийшли подивитися на улюблений колектив. Дуже приємно, що в місті зараз така різноманітна культурна програма, яка доступна кожному», – зазначила гостя концерту Людмила.

Крім цього, у рамках «Народної філармонії» 2 квітня до Таромського приїхав вокально-хореографічний ансамбль «Юність Дніпра». У місцевому будинку культури «Іскра» артисти безкоштовно продемонстрували музичне шоу «Дніпро – найкраще місто на землі».

Нагадаємо, проект «Народна філармонія», що реалізується в рамках програми міського голови Бориса Філатова «Культурна столиця», припав до вподоби містянам ще у 2016 році, адже він дає можливість відвідувати безкоштовні концерти талановитих артистів поруч зі своїм домом у місцевих будинках культури.

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: ,

Поделиться: