Skip to content

Талановитих бійців запрошують на другий Всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО»

Марианна Стец

Марианна Стец

У травні в літньому театрі дніпровського парку Шевченка відбудеться другий Всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО»

Ці пісні родом з донбаських окопів підіймають бойовий дух, нагадують про рідний дім та передають почуття до найрідніших. Зареєструватися на участь талановиті бійці можуть вже сьогодні. Щоб долучитися, слід подати заявку на сайті. На розгляд приймаються лише авторські композиції, написані військовими самостійно. Для гала-концерту оберуть 20 найкращих пісень. У журі – учасники минулорічного фесту, військові кореспонденти та зірки української естради.

— Рік тому на перший фестиваль «Пісні, народжені в АТО» приїхали талановиті бійці зі всієї країни, — зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко. — Їх авторські композиції зібрали в залі та біля телеекранів тисячі глядачів. Проникливі пісні полюбилися українцям: військові поїхали на гастролі, записали та презентували в Києві диск. Лауреати минулорічного фесту вже живуть насиченим творчим життям. У 2017-му знову шукаємо АТОвців, які пишуть та виконують чудові пісні, щоб про їх талант дізналася вся Україна.

Виступити на фестивалі запрошують бійців зі всієї країни. Заявки прийматимуть до 23 квітня. Приєднатися можуть сольні виконавці та музичні гурти. Запитання та пропозиції щодо проведення заходу можна залишити в Центрі допомоги воїнам АТО і членам їх сімей при ОДА за адресою: проспект Поля, 1, 1 поверх.

Категория: Новости Культуры Днепра

Поделиться: