Skip to content

Школярі Дніпра на один день стали студентами ДНУ

Людмила Гейко

Людмила Гейко

На факультеті біології, екології та медицини ДНУ імені Олеся Гончара пройшов традиційний захід для старшокласників «Стань студентом факультету на один день».

Про це повідомили в прес-службі вишу.

Понад 50 школярів Дніпра та області змогли уявити себе студентами. Вони побували на лабораторних і практичних заняттях в університетських лабораторіях і навіть отримали студентський квиток «на день».

Викладацький склад факультету провів цікаві та пізнавальні заняття. Професори та доценти розповідали про роль екології в сучасному світі, сучасну біотехнологію, поведінку лабораторних тварин. Школярі-студенти мали можливість визначати показники печінкового комплексу, ознайомитися з активаторами та інгібіторами амілази, роздивитися цитологічну будову мікроскопічних грибів, дослідити хімічні властивості хлорофілу, визначити загальну твердість води.

«Чи будуть подібні заходи проводитися надалі?», «Ви ж нам зателефонуєте, коли знову буде плануватися такий захід?» – схвильовано питали школярі.

«Невже все це можна освоїти під час навчання на вашому факультеті?» – допитувалися учні у викладачів. «Дуже цікаво, нам сподобалося», – в один голос казали абітурієнти по завершенню занять. І лише одне питання дозволило зрозуміти, що вони відчули себе справжніми студентами «Де у вас буфет? А чому не працює сьогодні?»

Викладацький склад факультету біології, екології та медицини ДНУ сподівається на подальшу зустріч з вами! Слідкуйте за новинами на сайті університету та в соціальних мережах.

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: ,

Поделиться: