Skip to content

Збитків на 72, 6 млн грн завдав державі один із заводів Дніпропетровщини

Людмила Гейко

Людмила Гейко

Криворізькою місцевою прокуратурою №1 здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні розпочатому за фактом забруднення атмосферного повітря шкідливими для життя, здоров’я людей або для довкілля речовинами, відходами або іншими матеріалами промислового виробництва внаслідок порушення спеціальних правил службовими осіб ПАТ «АрселорМітал Кривий Ріг» (ч.1 ст.241 КК України).

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Дніпропетровської області.

В ході слідства встановлено, що ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» здійснило наднормативні (без дозволу) викиди марганцю та хрому, їх сполук, а також бензапірену в атмосферне повітря.

За результатами судової комісійної інженерно-екологічної експертизи Київського науково-дослідного інституту судових експертиз сума збитків заподіяних державі внаслідок наднормативних викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря складає 72, 6 млн. грн.

На даний час планується пред’явлення повідомлення про підозру винним працівникам ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» та направлення кримінального провадження до суду.

Як повідомлялось раніше, за позовом прокуратури вказане ПАТ сплатило державі 72,6 млн. грн., завданих внаслідок зазначених наднормативних викидів забруднюючих речовин

Категория: Криминал, Новости Днепра

Метки: , ,

Поделиться: