Skip to content

Поліцейські провели «Правовий брейн-ринг» в загальноосвітній школі № 6 (ФОТО)

Людмила Гейко

Людмила Гейко

15 грудня 2016 року серед учнів дев’ятих, десятих та одинадцятих класів середньої загальноосвітньої школи № 6 м. Дніпра поліцейські провели «Правовий брейн-ринг».

Про це повідомили в прес-службі ГУ Нацполіції України в Дніпропетровській області.

Щорічно «Правовий брейн-ринг» проводиться з метою виховання у школярів інтересу до правових знань, популяризації правових законів, розвитку критичного мислення та пізнавального інтересу до предмета. Під час інтелектуальної гри з’ясовується, як учні знають основні поняття з правознавства, діти навчаються користуватися своїми правами в різних ситуаціях, виховується почуття відповідальності за свої вчинки, формується правова культура школярів.

В грі брали участь чотири команди, кожна з яких складалася з п’яти учнів.

Учні кожної команди швидко опрацьовували різні версії відповіді, визначали правильне і відкидали другорядне, радилися одне з одним, застосовували здобуті на уроках знання на практиці. Школярі вирішували різноманітні завдання, які складалися із завдань загального характеру, завдання на знання символів держави, області та міста, історії Держави.

Переможцем «Правового брейн-рингу» стала команда 11-го класу середньої загальноосвітньої школи № 6 Дніпра «Гладіатори права».

Як повідомляють поліцейські, проведення інтелектуальних ігор підвищує правову свідомість школярів та їх відповідальність у житті перед суспільством.

 

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: 

Поделиться: