Skip to content

За 2 дні дніпрянам покажуть 700 циркових номерів

Юлия Бабенко

Юлия Бабенко

З 9 по 11 грудня в рамках програми міського голови Бориса Філатова «Культурна столиця» у нашому місті пройде фестиваль дитячого та юнацького естрадно-циркового мистецтва «Яскрава арена Дніпра – 2016».  Городян чекає цікава програма.

 

„Протягом двох днів понад 300 учасників з 15 областей України та гості з Угорщини покажуть понад 700 номерів, —

повідомила директор фестивалю Ольга Обласова. — Учасники конкурсу демонструватимуть свої таланти та вміння у традиційних циркових жанрах: повітряна та партерна гімнастика, жонглювання, еквілібр, каучук, акробатика, дресура тварин, клоунада, фокуси та ілюзія”.

Ольга Обласова наголосила, що завдяки підтримці міського голови Дніпра Бориса Філатова та проведенню такого солідного форуму, учасники зможуть випробувати свої сили на професійній цирковій арені. Більшість юних артистів вперше отримають можливість виступити на професійному цирковому майданчику перед кількатисячною аудиторією.

 

Народна артистка України, директор, художній керівник Національного цирку України Людмила Шевченко, яка стала почесною гостею фестивалю, зазначила, що дитячі міжнародні фестивалі циркового мистецтва не проводяться більше ніде в світі.

Глядачами конкурсного перегляду стануть школярі та діти соціально незахищених категорій. За підсумками конкурсу міжнародне журі обере найкращі номери для участі у двох повноцінних циркових гала-виставах, які відбудуться на арені Дніпропетровського державного цирку в неділю, 11 грудня 2016 р., о 12:00 та 16:00.

 

Категория: Конкурсы, Новости Днепра, Новости Культуры Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Поделиться: