Skip to content

В Дніпрі готують силовий захват міської ради

Марианна Стец

Марианна Стец

%d0%bc%d1%96%d1%81%d1%8c%d0%ba%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%b0_%d0%b6%d0%b1Депутати міської ради Дніпра з так званої «групи Вілкула» — представники фракцій «Громадська сила», «Опозиційний блок» та колишні представники більшості, що їх підтримали, мають намір залишити Дніпро без бюджету на 2017 рік. Для цього «опозиціонерами» запланований сценарій, що передбачає ряд силових акцій у приміщенні Дніпровської міської ради, аж до захоплення кабінетів та блокування сесійної зали.

Про це повідомляє Дніпроград.

За словами одного з представників комунального підприємства «Муніципальна гвардія», протягом останніх двох діб мінімум двічі до різних співробітників зверталися представники так званої «опозиції» з пропозицією «не перешкоджати проходу громадян у будівлю» перед сесією міськради 1 грудня та напередодні, під час засідання виконкому. За це муніципалам, зарплата яких ледь сягає 5 тисяч гривень, пропонувалася «вдячність» в розмірі 1000 доларів США.

В якості «громадян», які мають проникнути на територію міськради перед сесією, можуть бути використані спортсмени і представники громадських формувань у супроводі депутатів від «опозиції». Метою знаходження вказаних осіб у будівлі міськради є перешкоджання проведенню виконкому міської ради із затвердження проекту бюджету на 2017 рік та зрив сесії запланованої на 1 грудня, де бюджет має бути прийнятий депутатами.

Як було заявлено Дніпрограду, працівники «Муніципальної поліції, до яких зверталися з подібними пропозиціями, вже сьогодні подадуть заяви до правоохоронних органів про спробу підкупу.

Водночас, як повідомив нашому виданню один з представників Цивільного корпусу «Азов», в даний час ведеться робота по залученню на матеріальній основі та під гаслами «очищення влади» представників ЦК «Азов» людиною, яка не є членом ГО на ім’я Дмитро Смолянський.

Останній – виключений у 2015 з лав «Правого сектору» — відомий у Дніпрі як організатор кількох спроб силових протистоянь із залученням «тітушок». Зокрема, Смолянський та його люди охороняли від знесення незаконні паркувальні майданчики одного з представників «Громадської сили» та відзначились опором правоохоронцям при знесенні незаконних малих архітектурних форм.

Категория: Новости Днепра

Метки: 

Поделиться: