Skip to content

Старий корпус школи був без ремонту майже 40 років (ФОТО)

Юлия Мухина

Юлия Мухина

%d1%871Замість аварійного сирого приміщення – сучасні навчальні класи. В Черкаському Дніпропетровської області реконструюють старий корпус школи. Він вміщуватиме 240 дітей, тут будуть навчальні кабінети, класи для вивчення інформатики, кулінарії, хореографії, спортзал, медпункт. Нині роботи виконані на 90%, повністю їх завершать вже цьогоріч.

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

%d1%872

«Цьогоріч капітально ремонтуємо 10 шкіл по всій області. Навчальні заклади реконструюємо в Кам’янському, Царичанці, Новомосковську. В Черкаському повністю відновлюємо старий корпус школи. За майже 40 років його жодного разу капітально не ремонтували. Нині роботи вже виконані на 90%, повністю завершимо їх до кінця року», — зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У школі селища Черкаське – 3 корпуси. Два з них нові, один – збудований ще у 1978-му. За майже 40 років там зносилися всі комунікації, протекла покрівля, застаріли системи електропроводки та опалення. Через холодні батареї діти взимку дуже мерзли. Команда Валентина Резніченка вирішила провести в корпусі капітальний ремонт. В 2015 році розробили проект, влітку 2016-го – розпочалися роботи.

%d1%873

«Ми вже поміняли і запустили всі комунікації – каналізацію, водопостачання, електрику. Повністю замінили підлогу, покрівлю, вікна. Зараз доробляємо крило, де знаходиться актова зала, спортзал і комп’ютерний клас. Ведуться й фасадні роботи. Будівля буде набагато енергоефективніша, ніж раніше», — розповів представник компанії-підрядника Антон Чорнодуб.

%d1%874

Доки триває реконструкція, дітей перевели до нових корпусів. Щоб вмістити всіх учнів, заняття для понад 400 дітей проводять в дві зміни. Проте в школі зазначають: через незручності не засмучуються, бо про ремонт мріяли давно.

«В цьому корпусі навчатимуться діти з 1 по 4-й класи та 7-й клас. Тут буде кабінет патріотичного виховання, школа мистецтв, спортивна зала, хореографічний клас, кабінет інформатики, столярна та слюсарна майстерні, гуртки. Стару їдальню переробляємо в кулінарний клас», — поділилася директор Черкаської школи Ольга Шомахова.

%d1%875

Реконструкція школи вже на фініші, за місяць діти навчатимуться в сучасному та теплому корпусі. Загалом на Дніпропетровщині капітально ремонтують 10 шкіл. Ще в 23-х йдуть поточні роботи – ремонти дахів, утеплення фасадів.
У Черкаській школі вже відреконструювали навчальні класи. Кабінети світлі та сучасні. Є навіть мультимедійна дошка.
%d1%876%d1%877Замінили й всі комунікації. Раніше апаратна застарілої системи опалення займала цілу кімнату. Терер це лише кілька невеличких труб.
Зараз будівельники доробляють крило, де знаходиться актова зала, спортзал і комп’ютерний клас. Будівля стала енергоефективнішою на 35-40%.

Щоб якнайшвидше закінчити ремонт, будівельники працюють в три зміни.
%d1%878Ольга Шомахова:

«З нетерпінням чекаємо завершення ремонту. Про нього мріяли дуже давно».

%d1%879

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: 

Поделиться: