Skip to content

Минулої доби на пожежах загинуло 14 осіб (ФОТО)

Юлия Мухина

Юлия Мухина

?
?

Восени, із зниженням температурних показників значно збільшується кількість пожеж у житловому секторі, що призводять не лише до значних матеріальних збитків, але й, що найголовніше — до травмування та загибелі людей. Так, лише впродовж минулої доби в Україні виникло 149 пожеж, внаслідок яких загинуло 14 осіб. З початку року кількість загиблих на пожежах вже сягає 1 тис. 387 осіб, а постраждалих — 1 тис. 072.

Про це повідомили в прес-центрі ДСНС України.

%d0%bf%d0%be2

Зазвичай причиною виникнення пожеж у помешканнях є нехтування громадянами елементарних правил пожежної та, в першу чергу, власної безпеки. Паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі часто призводять до пожеж у побуті. Крім того, часто для обігріву власних помешкань люди використовують саморобні або несертифіковані електрообігрівачі, а також порушують правила експлуатації пічного опалення.

%d0%bf%d0%be3

Зважаючи на вкрай невтішну статистику, Державна служба України з надзвичайних ситуацій вкотре застерігає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань, дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті:

не паліть у ліжку;

-дотримуйтесь правил пожежної безпеки при використанні індивідуальних систем опалення та систем пічного опалення;

-використовуйте для обігріву помешкань тільки сертифіковані електрообігрівачі;

слідкуйте за станом та справністю електромережі;

-у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;

— намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.

Шановні громадяни! Не залишайте дітей без нагляду, тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях. Пам’ятайте: лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

Категория: Криминал, Новости Днепра

Метки: 

Поделиться: