Skip to content

Мешканців Кривого Рогу агітували на військову службу до лав НГУ (ФОТО)

Юлия Мухина

Юлия Мухина

%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%82%d1%80%d0%b0%d0%ba%d1%82%d1%82Проведення заходів щодо агітації на службу за контрактом в лавах Національної гвардії України стали традиційними в Криворізькій бригаді Національної гвардії України та носять систематичний характер.

 Про це повідомили в прес-службі Нацгвардії України в Дніпрпетровській області.

Так 9 листопада 2016 року в Саксаганському парку міста Кривий Ріг військовослужбовці Криворізької бригади Національної гвардії України провели черговий агітаційний захід по залученню громадян на службу за контрактом. Залучення оркестру частини додає заходу урочистості. В черговий раз виконані оркестром музичні твори піднімали настрій містянам та привертали їх увагу до агітаційної акції.

%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%82%d1%80%d0%b0%d0%ba%d1%82%d1%822

Заступник начальника відділу кадрів молодший лейтенант Сергій Калініченко набув достатніх навиків у агітації та підборі кандидатів на службу за контрактом. Він особисто спілкується із кожною особою, що виявила зацікавленість у проходженні служби за контрактом в Національній гвардії України, взнає професійні схильності та побажання кандидата і практично безпомилково визначає напрямок військової спеціальності і підрозділ для подальшого проходження служби.

Всім особам, що підходили до агітаційного майданчика надавались друковані агітки та докладна інформація про умови та порядок проходження служби в лавах Національної гвардії України.

Особи, що виявили бажання служити за контрактом в лавах Національної гвардії України постійно звертаються до відділення кадрів частини.

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: ,

Поделиться: