Skip to content

В Дніпровському полку з охорони громадського порядку перевіряли готовність техніки до зими (ФОТО)

Юлия Мухина

Юлия Мухина

%d1%82%d0%b5%d1%852Вчора в Дніпровському полку з охорони громадського порядку Центрального ОТО НГУ проведено технічний огляд транспорту з метою перевірки його готовності до експлуатації у зимовому періоді.

Про це повідомили в прес-службі Нацгвардії України в Дніпропетровській області.

%d1%82%d0%b5%d1%85

Від справності та надійності автомобільного транспорту залежить якість та швидкість виконання службово-бойових завдань військовою частиною, тому його готовність до експлуатації в різних умовах є важливою складовою бойової здатності військової частини.

%d1%82%d0%b5%d1%854

Як зауважив заступник начальника Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України з озброєння – начальник технічної частини полковник Юрій Педько:

«Технічна підготовка автотранспорту проведена на оцінку «добре», вся представлена на огляд техніка готова до експлуатації в зимовий період».

%d1%82%d0%b5%d1%855

За якісну підготовку техніки до експлуатації в зимовому періоді заступником начальника Центрального ОТО з озброєння – начальником технічної частини заохочені кращі військовослужбовці-водії та фахівці технічної частини.

%d1%82%d0%b5%d1%853

Підсумком проведеного технічного огляду автомобілів стало допущення його до експлуатації в зимовий період та дозвіл на перевезення особового складу.

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: , ,

Поделиться: