Skip to content

Заступника міського голови визнано винним у скоєнні корупційного правопорушення

Юлия Мухина

Юлия Мухина

%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%ba%d1%83%d1%80%d0%b0%d1%82%d1%83%d1%80%d0%b0Апеляційний суд Дніпропетровської області погодився з доводами прокуратури області та скасував рішення суду першої інстанції, яким закрито адміністративну справу відносно заступника міського голови Дніпродзержинської міської ради.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Дніпропетровської області.

Адмінистративна справа за вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією за ч.1 ст.172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).

Так, у червні та жовтні 2015 року заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Дніпродзержинської міської ради, порушуючи вимоги Закону України «Про запобігання корупції», погодив документи, на підставі яких видано розпорядження про проведення у місті ярмарків з продажу товарів місцевого товаровиробника – товариства з обмеженою відповідальністю, заступником директора якого він був до квітня 2015 року. Наразі співвласником підприємства є його колишня дружина.

Заводським районним судом Дніпродзержинська адміністративну справу закрито за відсутністю складу правопорушення. Проте вказане рішення було оскаржено в Апеляційному суді Дніпропетровської області, який, в свою чергу, погодився з доводами прокуратури та визнав заступника міського голови винним у скоєнні корупційного правопорушення.

Категория: Криминал, Новости Днепра

Метки: , , ,

Поделиться: