Skip to content

Відкрилася унікальна виставка старовинної форми та амуніції

Юлия Мухина

Юлия Мухина

%d0%b2%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%b2%d0%ba%d0%b0Вперше на Дніпропетровщині відкрилася унікальна виставка форми 30-50-х років минулого століття.

Тут можна побачити, який вигляд мали таксисти, стюардеси, залізничники, монтажники-висотники, студенти профтехучилищ, шкіл та навіть міністерські службовці. Весь одяг справжній. Його збирали по барахолках, купували у власників через Інтернет.

Відвідати виставку можна протягом кількох місяців в музеї «Машини часу», повідомляють в управлінні культури, національностей та релігій Дніпропетровської облдержадміністрації.
На виставці представлена рідкісна форма службовців міністерств лісного господарства, вугільної промисловості, юстиції, внутрішніх справ, залізничного транспорту.

«Практично всі екземпляри форми демонструю широкому загалу вперше, — наголошує автор виставки, колекціонер Андрій Скрипкін. – Всі деталі форми та одягу аутентичні. Купував їх на барахолках або через Інтернет. Найближчим часом поповню виставку новими експонатами. Залишиться вона тут протягом кількох місяців».

Наразі виставка налічує близько 30 комплектів рідкісної форми, амуніції та одягу 30-50-х років ХІХ століття. Переглянути її можна в музеї «Машини часу» за адресою: м. Дніпро, вул. Мандриківська,44. Працює музей щодня, окрім понеділка, з 10.00 до 22.00. Телефон для довідок: (056) 372-55-86.

Категория: Новости Днепра, Новости Культуры Днепра

Метки: 

Поделиться: