Skip to content

Безцінний досвід для Дніпра

Юлия Бабенко

Юлия Бабенко

Наше місто вперше приймало учасників Міжнародної науково-практичної конференції «Безпека життєдіяльності в ХХІ столітті». Її організатори — Державний вищий навчальний заклад «Придніпровська державна академія будівництва та архітектури», організація «Культура і Дипломатія Країн Світу» — місія культурної та європейської дипломатії в Україні.

2_%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%84%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%bd%d1%86%d0%b8%d1%8fОфіційна частина  відкриття наукового з’їзду відбулась у Культурно-діловому центрі «Менора». Конференція проходила під патронатом центральних органів влади та за підтримки міської ради Дніпра. Конференція стала ще одним кроком у  підтримці цілей сталого розвитку (ООН) та підтримці Стратегії сталого розвитку «Україна – 2020».

На відкритті офіційної частини конференції Генеральний Секретар Організації «Культура і дипломатія Країн Світу» Олексій Філь щиро подякував людям, які сприяють підтримці справедливого і гармонійного Світу і Миру, Свободи, Культури, Екології та Безпеки, захисту прав людини та розвитку демократії, впровадженню європейських стандартів в українському середовищі. Людям, які продовжують створення належної основи для повного членства України в ЄС.

3_%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%84%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%bd%d1%86%d0%b8%d1%8fГолова Моніторингової Місії ОБСЄ в Дніпропетровському регіоні Дмитро Капорцев, зазначив, що на Міжнародній конференції буде розглянуте широке коло проблем, пов’язаних з безпекою, включаючи заходи зміцнення прав людини, демократизації, боротьби з тероризмом та екологічної діяльності. Підтримка Міжнародної конференції дасть можливість Місії ОБСЄ з іншого ракурсу визначити проблемні питання в галузі безпеки, які впливають на сталий розвиток всієї країни.

Директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міськради Дніпра Артем Нєдєлько наголосив, що це важлива та знакова подія для нашого міста та країни в цілому. Всі ці напрацювання – підготовка до майбутніх звершень. Тут обговорюються лише найактуальніші теми, з якими стикається суспільство. Тому такий безцінний досвід.

Делегати з різних країн світу зібралися в Дніпрі, щоб знайти, зокрема, нові шляхи для впровадження європейських стандартів в українському середовищі і забезпечення імплементації Угоди про асоціацію між Україною і ЄС. Майже три десятки поважних гостей – високопосадовці та почесні консули різних країн, а також науковці, викладачі, молоді вчені та студенти українських і закордонних вишів працювали в чотирьох тематичних секціях.

До уваги гостей заходу запропоновали документальний фільм про основні досягнення України на шляху до сталого розвитку та інші документальні фільми міжнародних суб’єктів: «Україна на шляху до сталого розвитку – 2020»; «Ми – за вирішення проблеми зміни клімату»; «Місія ОБСЄ»; «НАТО – політика відкритих дверей»; «Історія ООН: як це було?»

Наприкінці пленарного засідання Міжнародної конференції Генеральний Секретар ECDP та модератори конференції висловили щиру подяку органам президентської і парламентської влади, місцевим органам влади і міжнародним організаціям, всім присутнім.

«У решті-решт ті з нас, хто бере участь або спостерігає впровадження Європейських стандартів в українському середовищі та сприяє процесам світобудування, можуть сказати: ми розчаровані, але все ще віддані цій ідеї!» — наголосив Олексій Філь.

1_%d0%ba%d0%be%d0%bd%d1%84%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0%bd%d1%86%d0%b8%d1%8f

Більше фото:

http://www.ex.ua/127901644838

Ольга Кардаш.

 

 

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Поделиться: