Skip to content

Антирейтинг міжміських та приміських маршруток

Юлия Мухина

Юлия Мухина

%d0%b0%d0%b2%d1%82%d0%be%d0%b2%d0%be%d0%ba%d0%b7Дніпропетровська ОДА продовжує складати рейтинг найнеординарніших водіїв міжміських та приміських маршруток. Цього тижня його очолюють два шофери. Один передивився фільм про шаленого таксиста і тепер власних пасажирів возить із вітерцем. Інший – відкрив на Дніпропетровщині свій «Бермудський трикутник». Дивацтва чоловіків оцінені по достоїнству. Кожен отримав попередження про звільнення.

Про це повідомили в прес-службі ДніпроОДА.

Порушником цього тижня став працівник «Новомосковського АТП». Водій прагнув якомога скоріше довезти своїх пасажирів з Новомосковська до Дмитрівки. Шофер маршрутки № АЕ 4812 АА так поспішав, що у Левенцовці розігнався до 134 кілометрів на годину. За це отримав попередження про звільнення.

Догану отримав і його колега – працівник «Автотранссервісу». Водій маршрутки № АЕ 6952 АА по дорогах не ганяв, але відхилився від прописаного маршруту. Чоловік рушив з Нікополя до Менделєївки, та кінцевого пункту так і не дістався.

«Дніпропетровська ОДА не дає можливості розслабитися водіям приміських та міжміських маршруток. Коли укладали договори з автопідприємствами, попереджали – вимагатимемо добросовісної роботи. Тепер перевіряємо, чи всі дотримуються умов. Допомагають у цьому GPS-датчики, встановлені у кожному авто, – розповів голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. – За чотири місяці такої роботи виявили понад три десятки водіїв-порушників, двох – тимчасово відсторонили від роботи, чотирьох – звільнили».

Визначають у Дніпропетровській ОДА і водіїв-відмінників. Лідери останнього тижня – автопідприємства «Пушкарний», «Автодрайв», «Рубель», «Скабелко», «Одіум Престиж». Автобуси цих перевізників їздили за графіком, не перевищували швидкість та не змінювали маршрути.

Дані про роботу пасажирського транспорту в області поступають й на громадську платформу Easyway. На сайті пасажири можуть дізнатися, коли під’їде необхідний автобус, скільки машин працює на лінії та чи довго чекати наступної маршрутки.

На Дніпропетровщині понад 200 приміських та 240 міжміських маршрутів. На них працює більше 800 машин.

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: 

Поделиться: