Skip to content

Військовослужбовці НГУ та поліції відпрацювали дії при виникненні екстремальних ситуацій (ФОТО)

Юлия Мухина

Юлия Мухина

%d0%bd%d0%b0%d1%86%d1%86Нещодавно на території та в приміщенні Апеляційного суду Дніпропетровської області проходило практичне заняття з тактики спільних дій особового складу військової частини 3054 Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України та полку поліції спеціального призначення.

 Про це повідомили в прес-службі Нацгвардії України.

%d0%bd%d0%b0%d1%86%d1%862

Начальник штабу Дніпровського конвойного батальйону зазначив, що важливим є надання взаємодопомоги при виконанні працівниками поліції та військовослужбовцями Національної гвардії своїх завдань за умов виникнення надзвичайних ситуацій та в екстремальних ситуаціях.

«Тому на сьогодні одним із головних завдань, які стоять перед нами є навчання та підготовка полку поліції спеціального призначення навичкам діяти в екстремальних ситуаціях», — наголосив майор Вадим Колісник. Такі навчання проводяться згідно плану основних заходів військової частини на 2 півріччя 2016 року.

%d0%bd%d0%b0%d1%86%d1%863

Мета цього практичного заняття полягає у відпрацюванні дій особового складу судової варти військової частини та особового складу полку поліції спеціального призначення в екстремальних ситуаціях. З цією метою присутнім представлено декілька умовних екстремальних ситуацій. За їх легендою, було відпрацьовано затримання підсудного при спробі втечі зі спеціального  автомобіля за участю службової собаки. А в приміщенні суду, у залі судових засідань пройшли практичні заняття з дій під час спільної роботи військовослужбовців та поліцейських, під час бунту засуджених та під час дій, коли присутні в залі невдоволені вироком, винесеним підсудним.

 %d0%bd%d0%b0%d1%86%d1%864

Безпосередньо начальник штабу військової частини майор Вадим Колісник після проведення спільного заняття зазначив:

«Проведення такого заняття з особовим складом присутніх установ є позитивним моментом у нашій повсякденній діяльності і належним чином впливає на рівень професійної підготовки особового складу і військової частини, і органів внутрішніх справ».

%d0%bd%d0%b0%d1%86%d1%865

Категория: Криминал, Новости Днепра

Метки: , ,

Поделиться: