Skip to content

«Лівий» спирт та побутова хімія — правоохоронці припинили діяльність підпільного цеху (ФОТО)

Юлия Мухина

Юлия Мухина

%d1%81%d0%bf%d0%b8%d1%80%d1%82Оперативниками Управління захисту економіки (УЗЕ) в Дніпропетровській області виявлено незаконну діяльність з виготовлення та реалізації етилового спирту низької якості. Проведено санкціоновані обшуки. Вилучено 650 літрів спирту.

Про це повідомили в прес-службі ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області.

Поліцейські припинили діяльність підпільного цеху, який розташувався у м.Кам’янське. У ньому здійснювалася незаконна діяльність з виготовлення та реалізації спирту етилового у значних розмірах.

Виготовлений «продукт» реалізовувався виробникам горілчаних напоїв з метою подальшого їх збуту кінцевому споживачу.

В рамках відкритого за ч. 1 ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України кримінального провадження, 13 жовтня проведено санкціоновані обшуки за місцезнаходженням цеху.

%d1%81%d0%bf%d0%b8%d1%80%d1%822

Під час обшуків було вилучено 650 літрів спирту, обладнання для виготовлення саморобного спирту, сировину для виготовлення спирту – понад 2 тисячі літрів.

Також поліцейські вилучили документацію та чорнові записи, підтверджуючі виготовлення та реалізацію недоброякісної продукції.

Додатково, під час обшуків, працівники УЗЕ встановили факт виготовлення, зберігання та реалізації недоброякісної побутової хімії з незаконним використанням знаків для товарів відомих торгівельних марок. Вилучено понад 10 тисяч штук етикеток відомих виробників.

%d1%81%d0%bf%d0%b8%d1%80%d1%823

Наразі встановлюються організатори підпільного бізнесу та інші особи, причетні до незаконної діяльності. Досудове розслідування триває.

Категория: Криминал, Новости Днепра

Метки: ,

Поделиться: