Skip to content

У Дніпрі відкрили інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?»

Марианна Стец

Марианна Стец

%d1%81%d0%ba%d0%b0%d1%87%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b5-%d1%84%d0%b0%d0%b9%d0%bb%d1%8bНа базі КСК «Шинник» проводять інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?»

Участь у ній беруть вихованці філій КП «Міський дитячо-молодіжний центр». Гра проводиться щорічно. Цього року її присвятили Дню захисника України та 150-річчю від дня народження Михайла Грушевського. Під час церемонії відкриття гри виступили творчі колективи центру. Знавців та вболівальників привітав депутат Дніпровської міської ради Олександр Лигін. Він побажав усім командам удачі та згуртованості.

— Завжди з великою цікавістю дивився гру «Що? Де? Коли?», по можливості продовжую робити це й зараз. Сьогодні бажаю перемогти найкращим, а капітанам – обирати правильну відповідь з кількох варіантів, – сказав Олександр Лигін.

Директор міського дитячо-молодіжного центру Олексій Тесля розповів, що в грі беруть участь 8 команд від усіх районів міста. Кожна налічує 6 осіб.

— «Вік учасників 10-15 років. Всі вони є вихованцями філій нашого центру, тобто клубів за місцем мешкання. Гра складається з 2 турів по 12 запитань у кожному. З-поміж іншого, це запитання на знання історії, географії, культури та побуту України тощо. Загалом завдання розраховані на шкільний рівень знань, логіку та кмітливість. Команда-переможець отримає кубок, а всі учасники – подарунки: солодощі, шкільне приладдя, – зазначив директор центру.

Довідка: Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» серед школярів проводиться комунальним закладом «Міський дитячо-молодіжний центр» Дніпровської міської ради спільно з управлінням молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики міської ради з метою сприяння розвитку інтелектуального потенціалу підростаючого покоління, його патріотичного виховання, залучення дітей та молоді до вивчення національних традицій, духовних і культурних надбань українського народу.

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Поделиться: