Skip to content

Школярів з Таромського посвятили в козаки (ФОТО)

Екатерина Крылова

Екатерина Крылова

13 жовтня, напередодні Дня козацтва, свята Покрови та Дня захисника України, у навчально-виховному комплексі № 104, що в мікрорайоні Таромське, провели свято «Ми – нащадки козацького роду!».

img_1602 img_1609

Вихованці закладу влаштували для гостей концерт з вокальними та танцювальними номерами, грою на народних інструментах.

img_1600— Вітаю усіх з прийдешніми святами. Ми є нащадками козаків і повинні зберігати козацький дух, традиції. Процвітання, єдності, міцного здоров’я та миру всім», – привітав присутніх начальник управління майном мікрорайону Таромське Олексій Бондаренко.

Директор НВК № 104 Ірина Агашарифова розповіла, що сьогоднішнє свято стало вже традиційним у навчальному закладі. Найцікавіший момент – посвячення школярів у козачата куреня «Джура».

img_1589— Вони стають «джурами» Дніпропетровського козацького полку «Осавул». Наших вчителів прийняли до цього полку ще у 2014 році, і сьогодні вони отримують нові звання за свою роботу, внесок у розвиток козацтва, національно-патріотичне виховання дітей. Вони стають лейтенантами козацтва, – розповіла Ірина Агашарифова.

img_1671 img_1665 img_1617 img_1611

Восьмикласник Володимир Кушнір, якого посвятили в козаки раніше, говорить, що дуже хотів би бути схожим на славних предків. «Мені імпонують сила, воля, сміливість козаків, любов до Батьківщини та свого народу», – зазначив хлопець.

Категория: Новости Днепра

Поделиться: