Skip to content

В театрі зробили пандус, спеціальний підйомник та санвузли для людей на візках (ФОТО)

Юлия Мухина

Юлия Мухина

invНа Дніпропетровщині полегшують життя людей з обмеженими можливостями. Сьогодні вони мають безперешкодний доступ до академічного театру опери та балету у Дніпрі. Для інвалідів у закладі культури коштом обласного бюджету змонтували пандус, спеціальний підйомник та облаштували санвузли.

Про це розповіли в прес-службі ДніпроОДА.

«В області близько 20 тисяч соціальних об’єктів мають необхідні зручності для інвалідів. Це лікарні, заклади освіти і культури, парки, сквери. Тепер для людей з обмеженими можливостями став доступний і обласний театр опери та балету. До вирішення проблеми підійшли комплексно. Коштом обласного бюджету заклад обладнали всім необхідним – від пандусу до ліфта. Такі ж умови створять у театрі російської драми, художньому музеї та обласній бібліотеці для дітей», – підкреслив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. 

inv3

Люди з обмеженими можливостями потребують особливої підтримки. Аби вони відчували себе впевнено, на Дніпропетровщині покращують умови їхнього життя. Нині інваліди мають безперешкодний доступ до академічного театру опери та балету у Дніпрі.

inv2
Роботи тут здійснювалися в три етапи.
Зліва від входу в оперний змонтований пандус. Він дозволяє людині в інвалідному візку максимально безпечно і швидко спуститися, а також піднятися до театру.

«Конструкція зроблена за всіма нормативами. Невеликий уклін, неслизьке покриття, спеціальні поручні», – зазначив начальник управління містобудівництва та архітектури Дніпропетровської ОДА Ігор Богданов.

До глядацької зали «візочники» тепер можуть дістатися без сторонньої допомоги на спеціальному ліфті. Його вантажопідйомність – 250 кілограмів.
Санвузли реконструйовані таким чином, аби люди з інвалідністю могли користуватися ними без проблем.

«Це справжнє свято для нас, людей з інвалідністю. Тепер театр став доступний, тут є всі зручності. Це говорить про те, що ми не відрізняємося від інших людей. Це ознака цивілізованого світу. Дякуємо обласній владі», – каже керівник Дніпропетровського об’єднання інвалідів «Творчість» Тетяна Шелюг.

Подібне проектне рішення планують розробити і для театру російської драми ім. Горького.
Сьогодні коштом облбюджету поліпшують умови для інвалідів у художньому музеї Дніпра та обласній бібліотеці для дітей.
На Дніпропетровщині – понад 190 тисяч людей з обмеженими фізичними можливостями.

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Поделиться: