Skip to content

На Фестивальному можна було посидіти в пожежній машині та приміряти каску (ФОТО, ВІДЕО)

Юлия Мухина

Юлия Мухина

tehn17 вересня,  з нагоди  професійного свята — Дня рятівника Служба порятунку «101» запросила мешканців та гостей міста на виставку пожежно-рятувальної техніки, яка відбулась на Фестивальному причалі.

Про це повідомили в прес-службі ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області.

tehn2

Співробітники ДСНС продемонстрували спеціальну техніку  та можливості пожежно-рятувального обладнання.

Мешканцям міста та його гостям було на що подивитися! Пожежно-рятувальні автомобілі — великі, викрашені в червоний колір, з синіми маячками на даху. А для чого зверху драбина? А де можна навчатися, щоб стати справжнім рятувальником? А скільки літрів води в цистерні? Що то за рукав та для чого треба той вентиль? А на яку висоту піднімає автодрабина? Питань багато… Городяни ознайомилися з пожежно-технічним озброєнням автомобілів і спецодягом пожежних. Ось би ще і в середину автомобіля потрапити… Будь ласка, навіть каску можна вдягти!

tehn3

Величезне задоволення діти отримували після того, як посиділи в  справжньому пожежно-рятувальному автомобілі, де їм дозволили спробувати поговорити по рації, показали різні сигнали пожежної сирени.

tehn4

До речі, мер міста Борис Філатов пообіція до кінця року придбати рятувальникам пожежну драбину, аналогів якій в Україні нема. ЇЇ довжина 56 метрів, також вона має ліфт для саморятування. З цією драбиною є спеціальний рукав, який має снизу подушку для рятування людей.

tehn6

Саме цікаве, що в цей день з різних куточків Фестивального причалу можна було почути дитячі голоси: «Я хочу бути рятувальником!»

tehn8

 

Категория: Новости Днепра, Общественные и социальные новости Днепра

Метки: 

Поделиться: