Skip to content

В університеті ім. Олеся Гончара службові особи підробляли документи

Юлия Мухина

Юлия Мухина

подделкаУ Дніпрі виявлено факт підроблення документів службовими особами Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара.

Про це повідомили а прес-службі прокуратури Дніпропетровської області.

Дніпропетровською місцевою прокуратурою №2 здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом внесення службовими особами неправдивих відомостей до офіційних документів. Це стало підставою для отримання дипломів студентами, які на період навчання перебували за межами території України (ч.1 ст.366 КК України).

Так, протягом 2014-2015 рр службові особи Дніпропетровського національного університету імені О. Гончара внесли неправдиві відомості до офіційних документів щодо складання іспитів та захисту дипломних робіт. У подальшому це дало можливість отримати дипломи державного зразка трьом студентам, які протягом навчального року були відсутні на заняттях з причини перебування в цей час за кордоном.

Крім того, прокуратурою встановлено, що згідно штатного розкладу на одній із кафедр університету працюють два лаборанти, проте один з них протягом двох років не з’являвся на робочому місці, а його заробітна плата нараховувалась на банківську картку колеги.

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Категория: Криминал, Новости Днепра

Метки: ,

Поделиться: