Skip to content

У вересні можна змінити сімейного лікаря та амбулаторію

Юлия Мухина

Юлия Мухина

htubcnhfnehfМешканці регіону можуть вільно обирати свого лікаря – сімейного, терапевта чи педіатра. Робити це дозволяється раз на рік – з 1 по 30 вересня. У департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА закликають заздалегідь подумати про свій вибір.

Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровської ОДА.
Щоб обрати собі нового лікаря, треба звернутися до амбулаторії. У кожній є стенд з прізвищами медиків та коротким описом їхньої діяльності: досвід роботи, категорія тощо.
Пацієнт може ознайомитись з інформацією, після – зробити вибір та заповнити реєстраційну форму. У ній вказується прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, місце проживання, серія та номер паспорта, наявність дітей тощо, говорять у департаменті охорони здоров’я ОДА.

У вересні можна змінити й амбулаторію. Для цього треба звернутися до медзакладу, у якому обслуговуєтесь, взяти там відкріпний талон, з ним прийти до бажаної амбулаторії.

«Мешканці Дніпропетровщини мають самостійно вирішувати, яку амбулаторію відвідувати та якому лікарю довіряти своє здоров’я. Кожен воліє робити вибір – у який медзаклад йому зручніше добиратися, з яким фахівцем краще мати справу, – кажуть у департаменті охорони здоров’я ОДА. – Така акція корисна й для тих, хто змінив місце проживання».

Змінити амбулаторію чи лікаря може пацієнт від 14 років.

Минулоріч такою можливістю скористалися понад 13 тисяч мешканців Дніпропетровщини.

На Дніпропетровщині 411 амбулаторій сімейної медицини, у яких працює понад 1300 лікарів. Вони обслуговують майже 80% населення області. Найбільш популярними такі фахівці є у районах. Там їхніми послугами користуються понад 93% людей.

Категория: Новости Днепра, Новости здоровья Днепра

Метки: 

Поделиться: