
Сьогодні на Дніпропетровщині презентують виставку про футбольних героїв країни. Її присвятили виступу збірної України на Євро-2016, який стартує у Франції. Всіх, хто вболіває за наших, запрошують до історичного музею ім. Яворницького. Відкриття виставки о 16.00, повідомили в управлінні культури, національностей та релігій ОДА.
Виставка розкаже відвідувачам про феєричний для футбольної України 2015 рік. Тоді Національна збірна пройшла відбір до фінальної частини Євро-2016, ФК «Дніпро» — грав у фіналі Ліги Європи у Варшаві.
Основна увага в експозиції — футбольним героям Національної збірної та головної команди області. А ще – фанатам, без яких гравцям складно було б показати такі результати.
На виставці можна буде побачити «рози» фанатів, футбольні м’ячі та форму з автографами гравців ФК «Дніпро» та Національної збірної України. Зокрема, будуть футболки Мандзюка та Лаштувки. Дорослі та діти зможуть спробувати себе у різних вікторинах: зібрати пазл, відчути себе у ролі тренера та спробувати спрогнозувати результати матчів за участі нашої збірної.
Виставка триватиме з 10 червня по 10 липня за адресою: пр. Дмитра Яворницького, 16. Часи роботи: щодня, окрім понеділка та останньої п’ятниці місяця з 10.00 до 16.30.