![](https://nashemisto.dp.ua/wp-content/uploads/2016/06/PM957image001.jpg)
2 червня 2016 року до Царичанського відділення поліції звернулася мешканка смт. Царичанка, яка повідомила, що цього дня її малолітня донька пішла з дому у невідомому напрямку та додому не повернулася.
За даним повідомленням керівний та особовий склад Царичанськоговідділення поліції були задіяні у пошукових заходах з метою встановлення місцезнаходження малолітньої дитини та повернення її додому.
В ході проведених пошукових заходів особовий склад відділення поліції перевірив потерялся ребенок, територію смт. Царичанки в районі гори Калитва та у напрямку с. Рудка Царичанського району.
Завдяки проведеним заходам місцезнаходження малолітньої дитини було встановлено. Зникла дівчинка була знайдена неподалік адміністративної будівлі Царичанського районного сектору Головного управління департаменту служби надзвичайних ситуацій в смт. Царичанка.
Дівчинку оглянули лікарі та повернули до постійного місця проживання, повідомляє