Skip to content

«Здоровий» фестиваль «Mishuk Stan Workout Fest» (ФОТО)

Екатерина Крылова

Екатерина Крылова

29

У Дніпрі відбувся фестиваль здорового способу життя «Mishuk Stan Workout Fest».

— Сьогодні всі ми зібрались на свято краси, сміливості, спорту та здоров’я. Відтепер це свято стане традиційним для нашого міста, адже ми хочемо в рамках програми міського голови Бориса Філатова зробити Дніпро спортивною столицею України. Радий бачити молодь та поліцейських всієї країни. Вболіватиму за наших поліцейських, бажаю вам успіху, сили та перемоги, — привітав учасників змагань заступник міського голови Олександр Шикуленко.

2827262524Голова Міжнародної організації «Street Workout» Деніс Мінін побажав всім учасникам не зупинятися на досягненому, адже Дніпро у спорті  — номер один.

Змагання пройшли на фестивальному причалі. В ньому приямали участь поліцейські та представники руху Street Workout. Вони виконали спортивний норматив в командній та особистій першості. Зокрема, їм довелось позмагатись у підтягуванні на одній руці, віджиманні на брусах, піднятті гирі, качанні пресу, піднятті штанги та інше.

Керівник дніпровської патрульної поліції Володимир Богоніс прийшов вболівати за своїх підлеглих. Він пообіцяв наступного року теж долучитися до змагань.22

— Мене вразила сила та спритність наших хлопців. Вони надихнули мене на те, щоб наступного року власним прикладом показати, що дніпровська поліція найкраща, — сказав Володимир Богоніс.

Під час фестивалю пройшов Спортивний Тест Активності Нації (СТАН) серед юнаків та дівчат шкіл міста Дніпропетровська з 6 по 11 класи. Організатори свята також підготували для дніпрян показові виступи від Дніпровської Федерації «Айкідо-Саторі», клубу Футбольного Фрістайлу «CUBE» та черлідінг клубу «Торнадо».21

Переможці змагань отримають статуетки, кубки, медалі та дипломи від управління у справах молоді та спорту міської ради.

Про це повідомили у прес-службі Дніпровської міської ради.

Категория: Новости здоровья Днепра

Метки: ,

Поделиться: