Skip to content

Газета такого ж віку, як і Українська держава. Перший номер був опублікований 10 вересня 1991 року. 

«Наше місто» – перша міська газета про життя Дніпропетровська та області.  За 24 роки кожного четверга ми публікували на 32 сторінках кольорового кольору тиражем 53901  примірник. Щотижня газету читають 150 000  чоловік.

Читаємо в Дніпропетровську, Верхньодніпровську, Новомосковську, Павлограді, Томаківці, Царичанці, Петриківці, Магдалинівці, П’ятихатках,  Синельниковому, Апостоловому та в інших районах Дніпропетровської області.

Аудиторія газети розділена на дві основні групи: це сім’ї, які традиційно з року в рік підписують газету до своїх будинків, і більшість дніпропетровських підприємств  і організацій  , які підписують газету у зв’язку з  публікацією в ній документів міського значення.

«Наше місто» є переможцем багатьох всеукраїнських конкурсів:

– За краще висвітлення проблем державної освіти (медаль та диплом);

– Почесна грамота Кабінету Міністрів України;

– Почесна грамота Спілки журналістів України;

– «Світло придніпров’я»;

– Найкраща комунальна газета України (2009).

Газета ніколи не належала жодній партійній силі, була популярна серед читачів. Перший головний редактор газети Кравчук Микола Петрович – єдиний головний редактор України, нагороджений двома державними орденами: «За мужність» і «За заслуги».

«НМ» – це кузня журналістського персоналу для ЗМІ України – учні працюють у Києві та області як провідні журналісти. Свого часу в виданні працювали такі відомі журналісти: Василь Чуб, Тетяна Садошенко, Тетяна Колядинська, Тетяна Абрамова, Микола Бондаренко, Вадим Климентьєв, Юрій Райгель, Борис Брагінський, Євген Євтушенко, Олег Климов, Микола Шарій, Раїса Дуброва, Анатолій Красножон, Олександр Саетов, Сергій Кравченко, Максим Забуга, Анна Кондракова, Асол Овсяннікова, Олександр Чаплигін, Артем Шевченко, Ольга Семак, Наталія Шеліпова, Валерія Бондаренко, Тамара Нестеренко та багато інших.

Газета «Наше місто» стала першою серед друкованих видань, які висвітлювали ситуацію 22 лютого 2014 року. Спецвипуск був випущений терміново, події легендарної 48-ї позачергової сесії Дніпропетровської міської ради, в якій брала участь революційна громадськість, детально описані на чотирьох сторінках.

Ми пишемо про життя міста і області, про інциденти і ціни, надаємо безкоштовні юридичні консультації, корисні поради, телепрограму на тиждень і афіша, розповідаємо історії з життя, розповідаємо історії з життя, розповідаємо про здоров’я, погоду, розважаємо читачів гороскопами, кросвордами, рецептами, жартами і цікавими конкурсами.