28 червня на Харківському напрямку, захищаючи Україну, загинув військовослужбовець, оператор дніпровських телеканалів Олександр Вернігоров. Йому було 36 років. Про це повідомляє «Наше місто» з посиланням на Дніпропетровську обласну організацію НСЖУ.
У липні 2022 року Олександр добровільно став до лав Сил оборони України. Відтоді воював на передовій.
До мобілізації він багато років працював оператором «9 каналу» у Дніпрі. Останнім місцем його роботи став телеканал «Відкритий».
«Колеги згадують Олександра як відповідального, сміливого й відданого своїй справі. Журналіст Олександр Коптєв зазначив, що пам’ятає його «постійно сфокусованим та прямолінійним на роботі» – справжнім професіоналом, на якого завжди можна було покластися», – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, на Запорізькому напрямку загинув захисник з Дніпропетровщини Микола Луханін.
Раніше ми писали, в бою загинув Валерій Висоцький з Нікополя, який став на захист країни в перші дні війни.
Також говорили, що у Кривому Розі провели в останню путь військового, 31-річного снайпера на псевдо «Моджахед». На нього чекали любляча дружина, батьки та старші брати.



