Ворог методично завдає ударів не лише по інфраструктурі, а й по житловій забудові Дніпра. Під ворожими ударами опиняються як багатоквартирні будинки ОСББ та ЖБК, так і будинки комунальної власності. Лише у цьому році постраждали сотні житлових будинків комунальної власності. Про це повідомляє «Наше місто».
Масштаб ворожих атак на житлову забудову Дніпра вражають. Комунальники роблять все можливе, щоб відновити постраждалі будинки.
Єгор Худяков
— У 2026 році постраждали близько 650 житлових будинків комунальної власності та майже 100 покрівель, — каже представник департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради Єгор Худяков. — У місцях загального користування вже замінено понад 22 тисячі квадратних метрів вікон. Наразі всі будинки, які зазнали пошкоджень цього року, або вже відновлені, або перебувають у процесі відновлення. Якщо роботи ще не розпочалися, то це питання фінансування. Після його надходження ремонтні роботи одразу стартують. Йдеться про відновлення покрівель і вікон у місцях загального користування. Власники квартир для отримання компенсації за пошкоджені вікна можуть звернутися до районної адміністрації для оформлення відповідних актів, а надалі подавати документи на державну допомогу через програму «єВідновлення».
Зазначимо, що у Дніпра з’явилось більше можливості для відновлення постраждалих будинків.
Кабінет Міністрів ухвалив рішення про виділення 175,4 млн грн із Фонду ліквідації наслідків збройної агресії на відновлення восьми багатоквартирних житлових будинків у Дніпрі, пошкоджених внаслідок російських обстрілів.
– Відновлення житла — один із ключових пріоритетів Уряду. За кожним таким проєктом стоять люди, які – через російську агресію – втратили домівки. Забезпечуємо необхідну допомогу постраждалим, виділяємо фінансову підтримку на відновлення житлової інфраструктури. Завдяки цьому рішенню понад тисяча мешканців Дніпра зможуть повернутися до власних квартир, – зазначив Віцепрем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад та територій України Олексій Кулеба.
Міський голова Дніпра Борис Філатов подякував за це Уряду і особисто Прем’єр-міністерки Юлії Свириденко та Віцепрем’єр-міністру з відновлення України – міністру розвитку громад та територій України Олексію Кулебі.
Раніше ми писали про те, що у Дніпрі комунальники ліквідовують наслідки комбінованої атаки рф.
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these cookies, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may have an effect on your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.